Twee oude/antieke presenteertablets: 1x Jugendstil messing met keramieken plaquette en floraal decor, 1x oud met keramieken plaquette en vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw 45-51cm. Cond.: G
Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G
Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.
Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen dekselvazen met Foohonden (1x deksel gelijmd) m34xø16cm. Cond.: R
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Twee oude keramieken rookverdrijvers: 1x Teckel Thruingen GDR met glazen ogen en 1x Skye Terrier Original Aerrozon 20-22cm.
Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, stal met twee paarden 50x70cm. Cond.: G
Hanger GG/WG met malachiet en briljant. Peervormige hanger GG met een grote peervormige malachiet,18 mm met een zeer fraaie kleur en briljant ca 0.10 crt W/SI-P
Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G
Kristallen whiskykaraf met zilveren kraag 925/000, 24xø9,5cm. Cond.: U
Ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fanatsiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.
Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...