Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese koppen, paarden
Resultaat: 110 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen koppen met paardendecors 19e eeuw. Veelkleurig met oranje-rode achtergrond. Gesigneerd en in goede staat 6,3-ø8,5cm.

6 Borden met bloemen
Startprijs 25 EUR

Zes Franse Fayence keramieken sierschotels met handgeschilderd bloem- en vogeldecor ca. 1900. 2 Borden met randschade, verder lichte glazuurschades. ca. ø23cm. Cond.: R-G

2 Vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van goud en flora (nr. 983). 1 Vaas met chip 25xø14cm. Cond.: G

6 Diverse beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse oude porseleinen figuren Duitsland o.a: poes op bal (Rosenthal), vogel op stam (Thuringen), haasje (Rosenthal), buste (Meissen), eenden (Hutschenreuther) 5-12cm. Cond.: G

5 Diverse tegels
Startprijs 90 EUR

Vijf oude/antieke Hollandse wandtegels. Tegel met stier en tegel met hond, (18e eeuw) drie figurentegels ca. 1900. ca. 13x13cm., Cond. R/G

6 Kop & schotels
Resultaat: 150 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

Oude vaas
Startprijs 80 EUR

Grote oude Italiaanse Fayence keramieken handgeschilderde vaas in Renaissance stijl, gemerkt M.T.C. (1 kopje aangelijmd) 46xø20cm. Cond.: R-G

6 Rosenthal borden
Resultaat: 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

6 Schotels + Theepot
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G

7 Borden, kippen
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude diverse Franse Fayence borden met haandecor ca. 1900 (2x randschade) ø22-ø23cm. Cond.: R-G

7 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...

7 Delen Furstenberg
Startprijs 20 EUR

Zeven delen Furstenberg porselein uit Duitsland met rozendecor en goudrand 20e eeuw; 5x petit-four schaaltjes, 1x bonbonschaal en 1x vaas 10-20cm. Cond.: G

Baardman karaf
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse baardman kan met tinnendeksel ca. 1900 (nr. 3430) met bruine glazuur 24xø14cm. Cond.: G

Beeld hond, Royal Dux
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G

Beeld, Bulldog
Startprijs 15 EUR

Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G

Beeld, Royal Dux
Startprijs 175 EUR

Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G

Bisquit buste
Startprijs 25 EUR

Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G

Bisquit plaquette
Resultaat: 30 EUR

Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws Chinees 8-kantig bord met decor van flora en landschappen (randschade) 29,6x29,7cm. Cond.: R

Chinees vaasje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

Chinese schotel
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

Chinese vleesschotel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse vleesschotel met decor van pagoden en landschappen (minimale randschade) 3x33x20cm. Cond.: R-G

Divers Chin. pors.
Startprijs 60 EUR

Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R