Drie zeldzame Chinees porseleinen koppen met paardendecors 19e eeuw. Veelkleurig met oranje-rode achtergrond. Gesigneerd en in goede staat 6,3-ø8,5cm.
Vijf oude/antieke Hollandse wandtegels. Tegel met stier en tegel met hond, (18e eeuw) drie figurentegels ca. 1900. ca. 13x13cm., Cond. R/G
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Grote oude Italiaanse Fayence keramieken handgeschilderde vaas in Renaissance stijl, gemerkt M.T.C. (1 kopje aangelijmd) 46xø20cm. Cond.: R-G
Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G
Zeven delen Furstenberg porselein uit Duitsland met rozendecor en goudrand 20e eeuw; 5x petit-four schaaltjes, 1x bonbonschaal en 1x vaas 10-20cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e-18e eeuws Chinees 8-kantig bord met decor van flora en landschappen (randschade) 29,6x29,7cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse vleesschotel met decor van pagoden en landschappen (minimale randschade) 3x33x20cm. Cond.: R-G
Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R