Twee grote majolica Jugendstil vazen ca. 1900 met rondom geglazuurd landschappendecor. 1 Vaas heeft bakscheuren in de voet, 1 vaas is gaaf. Genummerd en ongemerkt 48xø19cm. Cond.: R-G
Drie delen Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor en tekens: 1x kom + deksel (beide gemerkt) 5xø10,3cm. en 3,3xø9,2cm. en 1x kom 6xø11,6cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met decor van goud en flora in goede staat 20xø9cm.
Vijf delen oud Duits porselein: 1x reebok Nymphenburg ca. 1920 (beschadigd), 1x putti met bloemen Thuringen ca. 1930 (haarscheur), 1x amphora (faunkop, hoorns eraf), 1x leeuwtje (wapen), 1x liggende l...
Twee Chinees porseleinen 6-kantige vazen met drakendecor (opliggend) ca. 1900 (1x vaas kapot) 20x10,5x10,5cm. Cond.: R
Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...
Drie Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw: 1x grote schotel Queng Lon met landschap , bloesems en vlinderdecor, 1x kleine schotel Queng Long met tuindecor (chips rand), 1x grote schotel Kang Xi m...
Grote Villeroy & Boch cachépot met landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 20x35xø24cm.
Twee Delftsblauwe keramieken schenkkannen (azijn en olie) ca. 1800 (of ouder). Octagonaal gemerkt P.K. (Pieter Kam gemerkt) met voorstelling van engelen en figuren. Beide beschadigd 18x6xø8cm. Cond.: ...
Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G
Vijf oude Hummel figuren: 1x meisje met gieter 1990/1999, 1x kindje met schep 1990/1999, 1x kindje met hoed en schep 1999/2008, 1x meisje met bloemen 1990/1999 en 1x meisje met mand 1990/1999. Ca. 9,5...
Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G
Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G
Prachtig Duits Meissen porseleinen koffieservies ca. 1930 met gouddecor en opgewerkte rozen: koffiekan (lichtbeschadigd), suikerpot (chip roos) en melkkan (goed) 11-27cm. Cond>: R
Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948
Twee delen oud Hollands aardewerk: 1x natfruitschaal Delfts 5xø23cm. en 1x Makkumse sierschotel polychroom 4,5xø28,5cm. Beide in goede conditie.
Drie Hollandse tegels 17e-18e eeuw: 1x 17e eeuw met tulpdecor (beschadigd), 2x 18e eeuw met figurendecors (beschadigd) 13x13cm. Cond.: R
Drie delen oud Duits Meissen porselein: 1x oorvaas Zwiebelmuster ca. 1980, 1x mocca kop & schotel Meissen Rote Rose ca. 1950 en 1x blaker Meissen Zwiebelmuster met koper ca. 1980 9-20cm. Cond.: G
Kleine Duitse Meissen porseleinen miniatuurvaas ca. 1900 met floraal- en gouddecor in goede staat 6,5xø4cm.
Acht kop & schotels 19e eeuw, empire porselein met divers handbeschilderd figurendecor ca. 1830 (3x kopje met haarscheur en 1x schotel met chip) 5xø12cm. Cond.: R
Zeven oude porseleinen/keramieken vogelfiguren: 1x vijf vogels op een tak(keramiek, made in Italy), 1x drie vogels op een tak Gräfenthal Duitsland ca. 1940 met Reichsadler (keramiek), 1x kleine porsel...
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Goebel figuren: 1x wijwaterbakje met engel en 1x kerstengel met mandoline en kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Twee grote antieke porseleinen rookverdrijvers in de vorm van papegaaien: 1x groot met groen-bruin glazuur met glazen ogen (original Aerozon) en 1x kleiner met bont glazuur en glazen ogen (ongemerkt, ...
Vier oude Hollandse polychrome keramieken Goedewaagen wandborden van de 4 jaargetijden, monogram R.H. 20e eeuw in goede staat ø24,2cm.
Kavel diverse oude bronzen/metalen dierenbeeldjes (24 stuks) 20e eeuw 2-10cm. Cond.: R-G
Twee delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte bonbonschaal met handgeschilderd decor van bloemen en goud 5x24x27cm., 1x brievenhouder met handgeschilderd bloemen- en gouddecor 16x16...
Diverse delen Duits porselein, Zwiebelmuster decor ca. 1900: 1x hoge schaal, 9x kleine bordjes, 1x verdeelschaal geschulpt. Gemerkt met R en H 13-29cm. Cond.: G
Twee oude Duitse porseleinen Hutschenreuther honden: pekinees en een poedel. 2e helft 20e eeuw. 9-17cm., Cond.:G
Kavel antiek porseleinen bestek Duitsland ca. 1900 met o.a: 9x Zwiebelmuster en 4x mogelijk Wallendorf 15-20cm. Cond.: G
Twee eierbekers ca. 1900 met blauw Chinoiserie decor 9xø6,5cm. Cond.: G
Aparte 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord met groene glazuur en blauwe kustplaats voorstelling met vissershuis etc. (verso gesigneerd) 4xø26cm. Cond.: G
Chinese imari schotel, 18e eeuw met decor van pagode, vogels en flora ø22,5cm. Cond.: G
Twee antieke porseleinen lampenvoeten: 1x Weense voet met figuren en gouddecor ca. 1900 ( 1 vleugel mist) en 1x 19e eeuws handbeschilderd figuur met hond in landschap, handbeschilderd. (bovenrand gere...
Twee oude Hummel figuren: 1x meisje met instrument (gemerkt met stempel 1935-1949), 1 been gelijmd H.: 12cm. en 1x meisje zittend op hek (gemerkt 1960-1963 en met blind stempel 112 3/0 en 1938) H.: 10...
Twee 19e eeuwse satsuma 6-kantige keramieken vazen met figuren- en drakendecor, mooie kwaliteit en gesigneerd. Alle 4 draken beschadigd en voet beschadigd 32cm. Cond.: R
Decoratieve porseleinen tafellamp met Chinees floraal decor 2e helft 20e eeuw in goede staat 33xø24cm.
Oude Delfts Goedewaagen tabakspot met Moren-decor en koperen deksel ca. 1930 in goede staat 22xø17cm.
Vier delen oud Meissen porselein ca. 1980 "Rote Rose": 1x vaasje (goed), 1x grote theekop + schotel (chip bij kop) en 1x bord (goed) 9-20cm. Cond.: R-G
11-Delig Duits porseleinen fruitservies ca. 1920, gemerkt Thomas Bavaria, decor Pfirsiche und Trauben 33xø21cm. Cond.: G
Grote porseleinen visschaal met snoekdecor etc. ca. 1910, vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 45,5x30cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse Zenith porseleinen gelobte sierschotels polychroom 20e eeuw ø21cm. Cond.: G
Twee oude Duitse porseleinen dekselvazen met floraal decor en hondje op de deksels in goede staat 30xø13cm.
Vier delen Chinees porselein: 3x Chinees porseleinen borden: 1x 17e-18e eeuwse schotel, gesigneerd en met blauw decor (goed), 1x Chinees imari porseleinen schotel 18e eeuw (chip) en 1x 19e eeuwse scho...
Familie Roze 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van vogels, bloemen en figuur op het deksel (oude haarlijn deksel) 16xø12,5cm. Cond.: R-G
Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met figuren-, floraal- en landschapsdecor (bovenrand gelijmd) 53xø25cm. Cond.: R
Oud Chinees theepotje, Yixing 2e helft 20e eeuw met bamboedecor, gemerkt 9x15x10cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Negen delen Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor "Blaue Blumen": 1x bord, 6x asbak en 1x schaaltje 11-24cm. Cond.: G
Zeven 18e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse decors (beschadigd) ca. 13x13cm. Cond.: R
Vier 18e eeuwse Hollands keramieken wandtegels met decor van vissers 26x26cm. (beschadiging) 26x26cm. Cond.: R
Twee Japanse/Chinese porseleinen schalen 18e-19e eeuw en een Kutani schenkkan: 1x 18e eeuwse ovale schaal met figuren en floraal decor (China) 15,5x8,5x2cm. , 1x Japans imari met geschulpte rand 19e e...
Vijf oude/antieke porseleinen figuren: 1x man in 18e eeuwse kledendracht (goed), 1x twee figuren (wit met gouddecor), man en vrouw ca. 1880, ongemerkt (man mist vinger, vrouw is beschadigd bij sokkel ...
Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop & schotels ca. 1930 (8-kantig) met peterselie decor. 3 Kopjes beschadigd, alle schotels goed 6xø12cm. Cond.: R-M
Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R
Drie delen antiek Japans Kutani porselein, gesigneerd 19e eeuw: 1x pijpvaas, 1x bolle vaas, 1x gemberpot (deksel gelijmd) 13-19cm. Cond.: R-G
Twee kleine antieke Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw met blauw decor: 1x grijs aardewerk (8-kantig) 17e eeuw met floraal decor 8xø8cm. (chip rand) en 1x gelobte pot met floraal decor 6,5xø8cm. (glazu...
Delfts keramieken 5-delig kaststel 20e eeuw met floraal- en landschapsdecor 25-33cm. Cond.: G
Oude imari porseleinen schotel met floraal- en gouddecor ca. 1930 in goede staat ø31cm.
Twee oude/antieke spekstenen Chinese figuren, voorstellende oude Chinese mannen met kalebas 15-16cm. Cond.: G
Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen obelisk 20e eeuw met floraal-, zeesterren- en vissendecor in goede staat 67cm.
Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R
Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G
Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G
Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...
Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G
Makkums keramieken dekselpot ca. 1880, gemerkt "t.t." (kruislings) met Chinees landschapsdecor 33xø16cm. Cond.: G
Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G
Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G
Oud Chinees porseleinen serviesje ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan en 2 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G
Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G
Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...
Drie kop & schotels van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 met vlinderdecor in goede staat 7xø14cm.
Vijf delen 19e eeuws Chinees eierschaal porselein: 4x Familie Roze met floraal- en vogeldecor (gesigneerd), 1x bijzondere schotel met veel tekst en afbeeldingen van hoogwaardigheidsbekleders (gesignee...
Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.
Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.
Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...
Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M
Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G
Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Twee oude Chinees keramieken gemberpotten ca. 1930 met bont floraal decor en cracele glazuur (gemerkt) 17xø13cm. Cond.: G
Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G
Porseleinen schenkkan met handvat, los deksel en zwiebelmuster-decor ca. 1900 in goede staat 18x14xø12cm.
Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G
Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G
Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G