Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Rose kom Guang Xu
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.

Divers Fam Rose porselein
Resultaat: 150 EUR

Kavel met 14 delen Familie roze porselein 18e-19e eeuw: 2x dekselpotjes (chip), 1x zalfdoosje (goed), 1x meerkleurig kopje met geisha, gesigneerd (goed), 1x kopje, floraal decor met vlinder gesigneerd...

Gele Perzische vaas
Resultaat: 270 EUR

Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G

2 Potten
Startprijs 150 EUR

Twee Antieke Chinese (of Oosterse) vazen 18e eeuw (of ouder). Beide vazen oude randschade en 1x vaas met gaatje 30xø19cm. Cond.: G

Chinees jade tempel
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G

7 Porseleinen theebussen
Startprijs 50 EUR

Zeven oude porseleinen theebussen 20e eeuw waarvan 4 zonder deksel: 1x cremekleurig met gouddecor en handbeschilderd met vlinders en vogel, 3x met blauw decor 11-14cm. Cond.: R-G

3 Chinese lakstempels
Startprijs 250 EUR

Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.

6 Delen porselein
Resultaat: 160 EUR

Zes delen antiek Duits porselein (gerestaureerd en/of beschadigd): 1x Furstenberg 18e eeuwse opengewerkte dekselschaal, 1x KPM porseleinen dekselpot ca. 1880, 1x Meissen vaas met bloemendecor ca. 1980...

Meissen bordje
Resultaat: 55 EUR

Meissen schotel 18e eeuw (1765-1800) met romantische figuren in landschap ø13,5cm. Cond.: G

Meissen kop & schotel
Startprijs 100 EUR

Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G

Meissen Bottger theekan
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Meissen Bottger theekan, steengoed ca. 1980, nr. 85679 in goede conditie 15x19xø12cm.

KPM dekseldoosje
Resultaat: 70 EUR

Duits KPM porseleinen dekseldoosje ca. 1910 met handbeschilderd molenlandschap-decor op het deksel 5xø8cm. Cond.: G

3 Borden
Startprijs 100 EUR

Drie oude Duitse Meissen porseleinen doorbroken sierborden, decor "Blaue Blume" 1e helft 20e eeuw ø20,5cm. Cond.: G

2 Kop & schotels, Wenen
Startprijs 100 EUR

Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.

KPM vaas
Startprijs 50 EUR

Grote oude Duitse KPM porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw in goede staat 29xø15cm.

3 Delen Meissen
Resultaat: 35 EUR

Prachtig Duits Meissen porseleinen koffieservies ca. 1930 met gouddecor en opgewerkte rozen: koffiekan (lichtbeschadigd), suikerpot (chip roos) en melkkan (goed) 11-27cm. Cond>: R

5 Kop & schotels
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G

Diverse kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 12 diverse kop & schotels (Duitsland etc.) o.a: 2x Wallendorf, snorkopje, schlaggenwald, Thomas Bavaria etc. 19e-20e eeuw 5-15cm. Cond.: R-G

2 Kopjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G

3 Delen Meissen
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein: 1x oorvaas Zwiebelmuster ca. 1980, 1x mocca kop & schotel Meissen Rote Rose ca. 1950 en 1x blaker Meissen Zwiebelmuster met koper ca. 1980 9-20cm. Cond.: G

Meissen 6x
Startprijs 50 EUR

Zes delen oud/antiek Duits Zwiebelmuster porselein: 1x kop & schotel, 1x losse kop met losse schotel Knauf, 1x tafelbel, 1x zoutnap en 1x asbak 4-14cm. Cond.: G

Meissen vaasje
Resultaat: 30 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen miniatuurvaas ca. 1900 met floraal- en gouddecor in goede staat 6,5xø4cm.

Meissen 5x
Startprijs 40 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...

Meissen 7x
Resultaat: 50 EUR

kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G