Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G
Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.
Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G
Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Oud porseleinen Droste servies bestaande uit: tablet, cacaokan, 4 kop&schotels en 4 bekers in goede staat 7-38cm.
Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G
Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...
Antiek Engels Masons servies "Paynsley Paith England" 1e helft 20e eeuw met o.a: borden, schalen, sauskom, schenkkannen, terrines etc. (minimale chip mogelijk) 5-35cm. Cond.: G
Twee oude Duitse porseleinen Hutschenreuther honden: pekinees en een poedel. 2e helft 20e eeuw. 9-17cm., Cond.:G
Chinees porseleinen 19e eeuws kaststel met figurendecors (Koninklijke familie), gesigneerd. 1x vaas beschadigd, 1x vaas met chip bovenrand, 1x vaas deksel beschadigd 26-28cm. Cond.: M
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap in goede staat ø37cm.
Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...