Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eend, Hutschenreuther
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G

Empire vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.

Herend voetschaal + schaal
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

Japans servies
Resultaat: 25 EUR

Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R

Koffieservies, Kopenhagen
Resultaat: 55 EUR

Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G

KPM fruitservies
Resultaat: 20 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

Pors. beeld, vogels op ree
Resultaat: 65 EUR

Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.

Satsuma verdeelschaal
Resultaat: 70 EUR

Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G

Vaasje, B&G
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G

Klapmuts kom
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.

2 Chin dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G

Penselenpot
Resultaat: 1.550 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.

Porseleinen servies
Resultaat: 145 EUR

Oud porseleinen Droste servies bestaande uit: tablet, cacaokan, 4 kop&schotels en 4 bekers in goede staat 7-38cm.

2 Hummel figuren, klassiek
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G

Wedgwood
Resultaat: 160 EUR

Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...

Masons servies
Resultaat: 200 EUR

Antiek Engels Masons servies "Paynsley Paith England" 1e helft 20e eeuw met o.a: borden, schalen, sauskom, schenkkannen, terrines etc. (minimale chip mogelijk) 5-35cm. Cond.: G

2 Hondenbeeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse porseleinen Hutschenreuther honden: pekinees en een poedel. 2e helft 20e eeuw. 9-17cm., Cond.:G

Kang Xi kaststel
Resultaat: 85 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws kaststel met figurendecors (Koninklijke familie), gesigneerd. 1x vaas beschadigd, 1x vaas met chip bovenrand, 1x vaas deksel beschadigd 26-28cm. Cond.: M

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G

2 Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap in goede staat ø37cm.

Rosenthal eetservies
Resultaat: 135 EUR

Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G

Vleesschotel, Queng Long
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...