Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Mesjes + pijpvaasje
Startprijs 60 EUR

Zeven delen antiek imari porselein: 1x pijpvaasje en 6x fruitmesjes 15,5-16,5cm. Cond.: G

Empire kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Acht kop & schotels 19e eeuw, empire porselein met divers handbeschilderd figurendecor ca. 1830 (3x kopje met haarscheur en 1x schotel met chip) 5xø12cm. Cond.: R

3 Pors. rookverdrijvers
Startprijs 25 EUR

Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuyw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G

2 Vazen
Startprijs 120 EUR

Een paar porseleinen amfora vazen met gouddecor en handgeschilderd figurendecor 2e helft 20e eeuw (1 vaas gelijmd) 28xø20cm. Cond.: R

Divers Zwiebelmuster (19x)
Resultaat: 40 EUR

Kavel divers antiek Duits Zwiebelmuster porselein serviesgoed ca. 1900 (19 delen) o.a: kofiiekannen, 2x botervloot, blaker, roomkannen, kopjes (minimale chips mogelijk) 4-20cm. Cond.: R-G

Man bij waterput
Startprijs 40 EUR

Oude bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dronken Chinees ca. 1930, gemerkt met gekruisde zwaarden (geen Meissen) 24x20x10cm. Cond.: G

Man en vrouw bij zuil
Startprijs 100 EUR

Grote oude porseleinen figurengroep 20e eeuw, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen Meissen) in goede staat 24x17x11cm.

"Losbol"
Resultaat: 280 EUR

Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R

Porseleinen fruitschaal
Startprijs 180 EUR

Oude porseleinen fruitschaal met rondom 3 dansende putti en opgewerkte bloem ca. 1920. Twee duimpjes beschadigd, verder in goede staat

4 Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR

Vier oude Duits porseleinen figuren ca. 1980: 2x Gerold Bavaria, putti met haas en eend, 2x ongemerkt (kind met bal) 6-13cm. Cond.: G

8 Porseleinen beeldjes
Startprijs 100 EUR

Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G

Beschilderde tegel
Startprijs 75 EUR

Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamenco's in de natuur 45x20cm. Cond.: G

2 Delfts bonte koeien
Startprijs 50 EUR

Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R

Art Deco beeld, tijger
Startprijs 350 EUR

Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G

Porseleinen figuur
Startprijs 60 EUR

Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G

B&G geit
Startprijs 40 EUR

Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.

Porseleinen wandlamp
Startprijs 45 EUR

Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R

4 Honden beelden
Startprijs 40 EUR

Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G

2 Russische figuren
Startprijs 150 EUR

Twee oude Russisch porseleinen figuren 20e eeuw, gemerkt 18-27cm. Cond.: G

2 Porseleinen honden
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Duitse porseleinen honden : 1x herdershond Gotha porselein en 1x windhond Thüringen porselein ca. 1930-9150, 23-31cm. Cond.: G

8 Danseressen
Resultaat: 50 EUR

Acht Duits porseleinen danseressen 20e eeuw Thuringen, diverse beschadigingen 11-17cm. Cond>: R

6 Porseleinen honden
Startprijs 35 EUR

Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G

20 Porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Kavel van 20 oude/antieke porseleinen figuren, hoofdzakelijk met beschadigingen 4-25cm. Cond.: M

Duits porseleinen dame
Resultaat: 40 EUR

Grote oude porseleinen dame (electrische tafellamp), beschadigingen aan de jurk en een deel mist 38x23x20cm. Cond.: R-G