Acht kop & schotels 19e eeuw, empire porselein met divers handbeschilderd figurendecor ca. 1830 (3x kopje met haarscheur en 1x schotel met chip) 5xø12cm. Cond.: R
Een paar porseleinen amfora vazen met gouddecor en handgeschilderd figurendecor 2e helft 20e eeuw (1 vaas gelijmd) 28xø20cm. Cond.: R
Oude bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dronken Chinees ca. 1930, gemerkt met gekruisde zwaarden (geen Meissen) 24x20x10cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen figurengroep 20e eeuw, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen Meissen) in goede staat 24x17x11cm.
Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R
Oude porseleinen fruitschaal met rondom 3 dansende putti en opgewerkte bloem ca. 1920. Twee duimpjes beschadigd, verder in goede staat
Vier oude Duits porseleinen figuren ca. 1980: 2x Gerold Bavaria, putti met haas en eend, 2x ongemerkt (kind met bal) 6-13cm. Cond.: G
Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G
Tegel ca. 1900, van de Hulst Tegelfabriek ter Harlingen. Voorstellend twee flamenco's in de natuur 45x20cm. Cond.: G
Twee polychrome Delftse koeien 19e eeuw, hoorns beschadigd en 1 kop gelijmd (grotere koe is gemerkt) 7-13cm. Cond.: R
Groot deocratief porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een dame met kind, gemerkt R.B. 39x22x14cm. Cond.: G
Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Duitse porseleinen wandlamp ca. 1980 met decor van putti en flora (bloem beschadigd), gemerkt met kroon en p.m.p. 28x20x17cm. Cond.: R
Acht Duits porseleinen danseressen 20e eeuw Thuringen, diverse beschadigingen 11-17cm. Cond>: R
Kavel van 20 oude/antieke porseleinen figuren, hoofdzakelijk met beschadigingen 4-25cm. Cond.: M
Grote oude porseleinen dame (electrische tafellamp), beschadigingen aan de jurk en een deel mist 38x23x20cm. Cond.: R-G