Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6002
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Yixing potje, 19e eeuw 6004
Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Yixing potje, tijgertje 6005
Yixing potje, tijgertje
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

Resultaat:

1.300 EUR

2 Meissen kandelaren 6008
2 Meissen kandelaren
Startprijs 600 EUR
Grote cachepot 6010
Grote cachepot
Startprijs 100 EUR
Bloempot op zuil 6012
Bloempot op zuil
Startprijs 450 EUR
Romeins sculptuur 6013
Romeins sculptuur
Startprijs 200 EUR
Terracotta, Chancay 6014
Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR
Porseleinen spiegel 6015
Porseleinen spiegel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Handbeschilderd serviesgoed 6016
Handbeschilderd serviesgoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kang Xi schaal 6017
Kang Xi schaal

Resultaat:

800 EUR

6 Schotels, Kang Xi 6018
6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR
KPM reservisten 6019
KPM reservisten
Startprijs 200 EUR
Reservisten, Studentika Danzig 6020
Reservisten, Studentika Danzig
Startprijs 150 EUR
Baardman kruik 6023
Baardman kruik
Startprijs 980 EUR
2 Handbeschilderde plaquettes 6024
2 Handbeschilderde plaquettes
Startprijs 180 EUR
Yixing ca. 1800, vleermuis 6027
Yixing ca. 1800, vleermuis
Startprijs 325 EUR
Kraak schotel 6030
Kraak schotel
Startprijs 200 EUR
3 Chinese schotels 6033
3 Chinese schotels
Startprijs 100 EUR
Chinese vaas met figuren 6037
Chinese vaas met figuren
Startprijs 200 EUR
3 Borden, 18e eeuw 6039
3 Borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Satsuma bloempot met messing 6040
Satsuma bloempot met messing
Startprijs 250 EUR