Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Penselenpot 6043
Penselenpot

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6034
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2 Chin dekselvazen 6032
2 Chin dekselvazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Klapmuts kom 6001
Klapmuts kom

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
Vaasje, B&G 6574
Vaasje, B&G

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Satsuma verdeelschaal 6567
Satsuma verdeelschaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pors. beeld, vogels op ree 6563
Pors. beeld, vogels op ree

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
KPM fruitservies 6557
KPM fruitservies

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koffieservies, Kopenhagen 6554
Koffieservies, Kopenhagen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Japans servies 6547
Japans servies

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Herend voetschaal + schaal 6543
Herend voetschaal + schaal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Empire vaas 6540
Empire vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eend, Hutschenreuther 6539
Eend, Hutschenreuther

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees theepotje 6534
Chinees theepotje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel 6528
Chinese vleesschotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6525
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beeld hond, Royal Dux 6519
Beeld hond, Royal Dux

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7 Borden, kippen 6515
7 Borden, kippen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Diverse beeldjes 6509
6 Diverse beeldjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Chinese koppen, paarden 6506
3 Chinese koppen, paarden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Chin. spekstenen beelden 6505
2 Chin. spekstenen beelden

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Servies, Blue Danube 6501
Servies, Blue Danube

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6478
Kang Xi bord

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Kantonese bordjes 6471
2 Kantonese bordjes

Resultaat:

60 EUR