Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas, gemerkt met floraal decor in goede staat 40xø27cm.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.
Chinees handbeschilderd 46-delig porseleinen eetservies ca. 1900 met o.a: sauskommen, terrines en borden. minimale beschadigingen mogelijk 18-51cm.
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met 3 medaillons uit Frechen in goede staat (mogelijke kleine bovenrand-restauratie) 18xø13cm.
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.