Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas, gemerkt met floraal decor in goede staat 40xø27cm.
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken koeien met melkers (mogelijk ouder), mooie set Delfts wit met minimale beschadigingen 17x23x10cm. en 18x20x12cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.
Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen vaas, gemerkt Czernichow 3/9 1924 (Rusland?) met floraal decor 42,5xø21cm. Cond.: G
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R
Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G
Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G
Wierookbrander 18e eeuw met bruin glazuur ne gezichten rondom. Staand op olifantenpoten (gemerkt) 24x18xø8cm. Cond.: G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Klein Chinees celadon vaasje ca. 1900, gesigneerd en met floraal decor in goede staat 7xø8cm.
Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.
Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G
Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.
Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.
Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...
Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G
Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.
Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.
Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G