Mooie eikenhouten Junghans regelateur ca. 1920 met mooie wijzerplaat, facetgeslepen glas en halfuurslag op 4 gongstaven in zeer goede staat 85x35x19cm.
Oude Wuba zaagklok naar oud voorbeeld 2e helft 20e eeuw in goede staat 59cm.
Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R
Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger, voorstelling van druiventelers en paardenkar H.: 135cm. Cond.: G
Poolse scheepsklok ca. 1930-1950, gemerkt "Zegarmistrz Gdansk 11 jewels" in goede originele staat 7,5xø18cm.
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Duitse beschilderde Schwarzwalder klok ca. 1880 in goede staat 38x27x14cm.
Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G
Oude eikenhouten Friese schippertjes-klok ca. 1930 met wekkerfunctie en beschilderde wijzerplaat in goede staat 80x24x16cm.
Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.
Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1860 met bronzen edelman op stoel en boekentafel. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 56x42x20cm.
Grote antieke Franse roodmarmeren pendule ca. 1870 met figuur van zeeman op boeg (compositie metaal). Marmeren hoekje is gelijmd en bevat 8 daags uurwerk. 82x50x23cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit regelateur met notenhouten kast. Kroon en tollen missen, verder in goede staat 60cm.
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en eiken kast in goede originele staat 140cm.
Oude Westminster Friese staartklok van Wuba (Warmink) met slagwerk van 8 hamers op gong 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" 36c15c20vm. Cond.: G
Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba Warmink met maanstand in zeer goede staat 110cm.
Groot oud Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1930 in goede originele staat. Bevat eenvoudig uurwerk zonder slag 25x45x11cm. en 16x13x9cm. Cond.: G
Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Kleine Duitse houten wandklok ca. 1910 in goede originele staat 18x10x5cm.