Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G
Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G
Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.
Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G