22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Meerschuim pijp
Startprijs 50 EUR

Oude meerschuim tabakspijp met hoofd van een Arabier 20e eeuw in origineel kistje 22x10x5,5cm.

Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.500 EUR

Plantenpot
Startprijs 50 EUR

Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G

2 Beschilderde petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee beschilderde tafel petroleumlampen ca. 1900: 1x met koperen voet en 1x met compositie metalen voet 40-50cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee tafel petroleumlampen ca. 1900 met bewerkte compositie metalen voet en gekleurde glazen reservoirs 45-60cm. Cond.: G

Beschilderde emmer
Startprijs 20 EUR

Beschilderde emmer van metaal 19e eeuw 15xø26cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 30 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900 (1x met landschapsdecor) 40-45cm. Cond.: G

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Startprijs 300 EUR

Bewerkte schaal
Startprijs 30 EUR

Messing plated schaal met gedetailleerd decor, voorstellend een dansende vrouw (Jugendstil). Decor van flora en gezichten 5x29x21cm. Cond.: G

2 Cloisone vazen
Resultaat: 100 EUR

2 Koffers
Resultaat: 130 EUR

Revolver
Startprijs 90 EUR

Pistool 19e eeuw met 8-kantige loop (stukje van haan af) 18cm. Cond.: R-G

Tiffany lamp, libelle
Resultaat: 100 EUR

3 Delen plate
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek plated: 2x schalen ca. 1900 en 1x grote kerkelijke wandkandelaar 25-46cm. COnd.: G

Revolver, dubbelloops
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met 8-kantige loop 19,5x11x2,5cm. Cond.: G

Wandelstok met klok
Startprijs 100 EUR

Decoratieve wandelstok 2e helft 20e eeuw en uurwerk in de knop (Quarts uurwerk), functies niet getest 93cm. Cond.: G

Koperen spiegel
Resultaat: 50 EUR

Oud kopergeslagen spiegelkastje met facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 65x34x7cm.

Koperen ketel + onderstel
Startprijs 30 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse ketel met met comfoor in goede originele staat 50xø22cm.

Grote koffiemolen
Resultaat: 110 EUR

Scheepsinstrument
Startprijs 80 EUR

Decoratief koperen scheepsinstrument 20e eeuw in goede staat 36cm.

Windbuks
Startprijs 490 EUR

3 Blaasbalgen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke blaasbalgen: 2x 19e eeuws en 1x 1e helft 20e eeuw (2x met kopergeslagen voorstellingen) 40-55cm. Cond.: G

4x Chinees lakwerk
Resultaat: 15 EUR

4 Verrekijkers
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke/oude verrekijkers: 1x Alina, 1x WO II, 1x incomplete toneelkijker en 1x ongemerkt 7-20cm. Cond.: R

3 Koperen ketels
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke koperen ketels 19e eeuw in goede staat (licht bedeukt en 1 reparatie tuit) 21-26cm. Cond.: G

2 Wafelijzers
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren wafelijzers in goede staat 85-96cm.

Grote koperen emmer
Resultaat: 45 EUR

Grote kopergenagelde hengselemmer 19e eeuw in goede staat 29xø29cm.

Hoorn grammofoon
Startprijs 80 EUR

Oude decoratieve trechter-grammofoon 2e helft 20e eeuw (functies niet getest) 70x36x46cm. Cond.: G

Antiek zijde kunstwerk
Startprijs 20 EUR

Geelkoperen emmer
Startprijs 30 EUR

Messing emmer 19e eeuw met ijzeren hengsel 30xø33cm. Cond.: G

Gesneden plaquette
Startprijs 25 EUR

Lamp met kap
Resultaat: 220 EUR

Ikoon houder
Resultaat: 15 EUR

Tiffany lamp, ronde kap
Resultaat: 70 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø40cm.

IJzeren vuurkorf
Startprijs 60 EUR

Gietijzeren vuurkorf 19e eeuw in goede staat 30x32x60cm.

Parelmoer theekistje
Startprijs 100 EUR

2 Koperen schalen
Startprijs 90 EUR

WMF kandelaar
Startprijs 25 EUR

Grote oude Duitse plated W.M.F. 30-lichts kaarskandelaar (ongepoetst) in barok vormgeving. In goede originele staat 25x30x12cm.

2 Dienbladen
Resultaat: 30 EUR

Twee dienbladen ca. 1900: 1x notenhout met koperen banden en 1x beschilderd blikken dienblad 36-50cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + 2 kandelaars
Startprijs 30 EUR

3 Setjes stijgbeugels
Resultaat: 120 EUR

Drie sets 19e eeuwse messing stijgbeugels 20-30cm. Cond.: G

2 Bestek couverts
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bestekcassettes plated: 1x met bewerkte ivoren grepen (visbestek) en 1x met bewerkte parelmoer grepen (gemonogrammeerd) 23-26cm. Cond.: G

Vervallen uit veiling
Startprijs 360 EUR

Vervallen uit veiling

Petroleumlamp, 2 vazen
Startprijs 60 EUR

Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.

Blokje gewichten
Resultaat: 30 EUR

Gewichtenblok met koperen gewichten ca. 1900 in goede staat 8x14x6,5cm.

2 Wandlampen
Startprijs 35 EUR

Twee oude messing wandlampen, 20e eeuw. In goede staat. 26x10x22cm.

5 Antieke pijpen
Startprijs 30 EUR

Vijf antieke tabakspijpen Duitsland waarvan 4 met porseleinen kop 15-80cm. Cond.: G

Dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Muziekbladen standaard
Resultaat: 65 EUR

Art Deco muziekbladen standaard ca. 1925 van hout met koper in goede originele staat 113x44x30cm.

4 Speelballen, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Kistje met inlegwerk
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese lakwerk kist met gegraveerd koperen beslag en floraal decor ca. 1930 in goede staat 25x13x14cm.

Boek
Startprijs 100 EUR

Kopie van "Offizium der Madonna Vlaanderen om 1500" door Belser Faksimile. Boek komt met houder 22,5x15,5x6cm. Cond.: G

Wijnkoeler
Resultaat: 20 EUR

6 Diverse beeldjes
Resultaat: 25 EUR

6 Delen plate
Resultaat: 40 EUR

Prachtige Jugendstil 6-delig plated koffieservies ca. 1900 in goede staat 9-20cm.

2 Tabakspotten
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke tabakspotten: 1x eikenhouten van Schimmelpenning ca. 1930 en 1x mahonie 19e eeuw 20-22cm. Cond.: G

Olielamp
Startprijs 35 EUR

Oude tafel-olielamp 20e eeuw met gekleurd glazen reservoir en bewerkte compositie metalen voet 59xø15cm. Cond.: G

7 Bodemvondsten
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen antiek aardewerk (o.a. oudheid): 1x kannetje groen glazuur, 1x olielampje, 1x potje met beschildering, 4x schaaltjes bruin glazuur 7,5-14cm. Cond.: G

Braadslee + 8 pannen
Resultaat: 70 EUR

Antieke koperen braadslede en 8 kleine pannen ca. 1900 in goede staat 47x20x11cm.

Setje steelpannen
Resultaat: 100 EUR

Vijf oude/antieke koperen steelpannen in goede originele staat ø12-ø21cm.

Tibetaans sieradenkistje
Startprijs 40 EUR

Wijnkist, staand model
Startprijs 40 EUR

2 Engelse kandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee grote oude/antieke Engelse messing kaarskandelaars in goede staat 30,5cm. Cond.: G

5 Engelse kandelaars
Startprijs 80 EUR

Chin. lakwerk voorraad-vat
Startprijs 10 EUR

Scheepswiel ca. 1920
Startprijs 60 EUR

Oud eikenhouten stuurwiel ca. 1930 in goede originele staat ø57cm.

Groot wandornament
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse wandconsole, ca. 1890, Jugendstil, gegoten kalk,bronskleurig. 65x45x43cm., Cond.:G

2 Dekselpotten
Resultaat: 45 EUR

Twee dekselpotten ca. 1930: 1x Jugendstil keramieken koektrommel ca. 1900 (oude haarscheuren en 1x Chinese rieten houder met familie roze porseleinen trekpotje en kopje ca. 1930 (goed) Cond.: R-G

2 Wandlampen
Startprijs 50 EUR

Twee oude bronzen wandlampen in barokstijl 20e eeuw in goede staat 20x26x16cm.

Gehamerd dekseldoosje
Resultaat: 10 EUR

2 Wandlampen
Startprijs 80 EUR

Twee oude bronzen wandlampen in rococo stijl ca. 1900 in goede staat 55cm.

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Duits Jugendstil keramieken tablet ca. 1910 met vernikkelde omranding in zeer goede staat

Vogelkooi
Resultaat: 45 EUR

Antieke houten met ijzeren vogelkooi in goede staat 34x30x22cm.

Houten beeld met lamp
Startprijs 35 EUR

Reclamebord Heineken
Resultaat: 40 EUR

Oud Heineken geëmailleerd reclamebord 2e helft 20e eeuw, minimale beschadigingen 60x39,5cm. Cond.: R-G

Houten paard
Resultaat: 40 EUR

Decoratief houten carrousselpaard 2e helft 20e eeuw 56x55x16cm. Cond.: G

Aker
Startprijs 30 EUR

Koperen 18e eeuwse aker, bedeukt en met vele gebruikerssporen 31xø53cm. Cond.: R

Inktstel, zilv. doppen
Resultaat: 35 EUR

Leuk antiek inktstel (4-delig), kristallen houders met zilveren monturen 19e eeuw. Houten houder met hengsel en lade 20x30x22cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Startprijs 100 EUR

Twee oude bronzen wandlampen in rococo- en barokstijl 20e eeuw 52x30x14cm. en 38x40x23cm. Cond.: G

Kachel, U Bahn
Resultaat: 25 EUR

Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve facetgeslepen spiegel in Venetiaanse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x74cm.

Emaille bord Van Nelle
Startprijs 85 EUR

Origineel oud emaille reclamebord van Van nelle's koffie en thee (bijgeschilderd) 45x60cm. Cond.: R

2 Emaille borden
Startprijs 75 EUR

Twee oude emaille reclameborden: 1x Ralston colors en 1x Palthe (beschadigingen) 33-100cm. Cond.: R

Droste blik + doos Hille
Startprijs 90 EUR

Twee oude blikken voorraaddozen: 1x Droste chocolade ca. 1900 met Jugendstil cacaoplant-decor 10xø33cm. en 1x Hille's beschuit ca. 1930 (deuken) 26x41x30cm. Cond.: R

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren kaarskandelaar ca. 1880 in goede staat 27cm.

Marmeren tuintafel
Startprijs 200 EUR

Afrikaans vat
Startprijs 25 EUR

Kopergeslagen hengselpan
Startprijs 20 EUR

2 Scheepslampen
Resultaat: 200 EUR

Chinese theebus
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees tinnen theebus met gegraveerd floraal decor. (gemerkt). In goede staat, ø9x12.5cm.

Messing petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G

Plaquette hond
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout in goede staat 23,5x23,5x4cm.

Kistje, blauwe bloem
Resultaat: 100 EUR

Christus op voet
Resultaat: 200 EUR

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 150 EUR

4 Delen Art Deco
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 4 Delen Art Deco: 2x marmeren boekensteunen met bronzen pinguins (1x gelijmd) en 2 delen Art deco met springende antilopen op marmeren voet. 20,5x6x8,5cm.