Oude meerschuim tabakspijp met hoofd van een Arabier 20e eeuw in origineel kistje 22x10x5,5cm.
Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G
Twee beschilderde tafel petroleumlampen ca. 1900: 1x met koperen voet en 1x met compositie metalen voet 40-50cm. Cond.: G
Twee tafel petroleumlampen ca. 1900 met bewerkte compositie metalen voet en gekleurde glazen reservoirs 45-60cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900 (1x met landschapsdecor) 40-45cm. Cond.: G
Messing plated schaal met gedetailleerd decor, voorstellend een dansende vrouw (Jugendstil). Decor van flora en gezichten 5x29x21cm. Cond.: G
Pistool 19e eeuw met 8-kantige loop (stukje van haan af) 18cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek plated: 2x schalen ca. 1900 en 1x grote kerkelijke wandkandelaar 25-46cm. COnd.: G
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met 8-kantige loop 19,5x11x2,5cm. Cond.: G
Decoratieve wandelstok 2e helft 20e eeuw en uurwerk in de knop (Quarts uurwerk), functies niet getest 93cm. Cond.: G
Oud kopergeslagen spiegelkastje met facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 65x34x7cm.
Roodkoperen 19e eeuwse ketel met met comfoor in goede originele staat 50xø22cm.
Decoratief koperen scheepsinstrument 20e eeuw in goede staat 36cm.
Drie antieke blaasbalgen: 2x 19e eeuws en 1x 1e helft 20e eeuw (2x met kopergeslagen voorstellingen) 40-55cm. Cond.: G
Vier antieke/oude verrekijkers: 1x Alina, 1x WO II, 1x incomplete toneelkijker en 1x ongemerkt 7-20cm. Cond.: R
Drie antieke koperen ketels 19e eeuw in goede staat (licht bedeukt en 1 reparatie tuit) 21-26cm. Cond.: G
Grote kopergenagelde hengselemmer 19e eeuw in goede staat 29xø29cm.
Oude decoratieve trechter-grammofoon 2e helft 20e eeuw (functies niet getest) 70x36x46cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø40cm.
Grote oude Duitse plated W.M.F. 30-lichts kaarskandelaar (ongepoetst) in barok vormgeving. In goede originele staat 25x30x12cm.
Twee dienbladen ca. 1900: 1x notenhout met koperen banden en 1x beschilderd blikken dienblad 36-50cm. Cond.: G
Drie sets 19e eeuwse messing stijgbeugels 20-30cm. Cond.: G
Twee antieke bestekcassettes plated: 1x met bewerkte ivoren grepen (visbestek) en 1x met bewerkte parelmoer grepen (gemonogrammeerd) 23-26cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.
Gewichtenblok met koperen gewichten ca. 1900 in goede staat 8x14x6,5cm.
Vijf antieke tabakspijpen Duitsland waarvan 4 met porseleinen kop 15-80cm. Cond.: G
Art Deco muziekbladen standaard ca. 1925 van hout met koper in goede originele staat 113x44x30cm.
Oude Chinese lakwerk kist met gegraveerd koperen beslag en floraal decor ca. 1930 in goede staat 25x13x14cm.
Kopie van "Offizium der Madonna Vlaanderen om 1500" door Belser Faksimile. Boek komt met houder 22,5x15,5x6cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil 6-delig plated koffieservies ca. 1900 in goede staat 9-20cm.
Twee antieke tabakspotten: 1x eikenhouten van Schimmelpenning ca. 1930 en 1x mahonie 19e eeuw 20-22cm. Cond.: G
Oude tafel-olielamp 20e eeuw met gekleurd glazen reservoir en bewerkte compositie metalen voet 59xø15cm. Cond.: G
Zeven delen antiek aardewerk (o.a. oudheid): 1x kannetje groen glazuur, 1x olielampje, 1x potje met beschildering, 4x schaaltjes bruin glazuur 7,5-14cm. Cond.: G
Antieke koperen braadslede en 8 kleine pannen ca. 1900 in goede staat 47x20x11cm.
Vijf oude/antieke koperen steelpannen in goede originele staat ø12-ø21cm.
Twee grote oude/antieke Engelse messing kaarskandelaars in goede staat 30,5cm. Cond.: G
Oud eikenhouten stuurwiel ca. 1930 in goede originele staat ø57cm.
Grote 19e eeuwse wandconsole, ca. 1890, Jugendstil, gegoten kalk,bronskleurig. 65x45x43cm., Cond.:G
Twee dekselpotten ca. 1930: 1x Jugendstil keramieken koektrommel ca. 1900 (oude haarscheuren en 1x Chinese rieten houder met familie roze porseleinen trekpotje en kopje ca. 1930 (goed) Cond.: R-G
Twee oude bronzen wandlampen in barokstijl 20e eeuw in goede staat 20x26x16cm.
Twee oude bronzen wandlampen in rococo stijl ca. 1900 in goede staat 55cm.
Duits Jugendstil keramieken tablet ca. 1910 met vernikkelde omranding in zeer goede staat
Oud Heineken geëmailleerd reclamebord 2e helft 20e eeuw, minimale beschadigingen 60x39,5cm. Cond.: R-G
Decoratief houten carrousselpaard 2e helft 20e eeuw 56x55x16cm. Cond.: G
Koperen 18e eeuwse aker, bedeukt en met vele gebruikerssporen 31xø53cm. Cond.: R
Leuk antiek inktstel (4-delig), kristallen houders met zilveren monturen 19e eeuw. Houten houder met hengsel en lade 20x30x22cm. Cond.: G
Twee oude bronzen wandlampen in rococo- en barokstijl 20e eeuw 52x30x14cm. en 38x40x23cm. Cond.: G
Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.
Decoratieve facetgeslepen spiegel in Venetiaanse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x74cm.
Origineel oud emaille reclamebord van Van nelle's koffie en thee (bijgeschilderd) 45x60cm. Cond.: R
Twee oude emaille reclameborden: 1x Ralston colors en 1x Palthe (beschadigingen) 33-100cm. Cond.: R
Twee oude blikken voorraaddozen: 1x Droste chocolade ca. 1900 met Jugendstil cacaoplant-decor 10xø33cm. en 1x Hille's beschuit ca. 1930 (deuken) 26x41x30cm. Cond.: R
Antieke Chinees tinnen theebus met gegraveerd floraal decor. (gemerkt). In goede staat, ø9x12.5cm.
Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G
Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout in goede staat 23,5x23,5x4cm.
Kavel met 4 Delen Art Deco: 2x marmeren boekensteunen met bronzen pinguins (1x gelijmd) en 2 delen Art deco met springende antilopen op marmeren voet. 20,5x6x8,5cm.