Twee Chinees ivoren figuren ca. 1910 op houten console, voorstellend een keizer en zijn vrouw 14-15cm. Cond.: G
Origineel menselijk mannelijk skelet met standaard en contra-gewicht ca. 1960 in goede staat 180cm.
Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Oude houten wandelstokken-standaard met daarbij 4 wandelstokken: 1x antiek met ivoren grip, 1x met imitatie ivoor, 1c antiek met ivoren Zuid Amerikaanse buste en 1x antiek met porseleinen handvat 100x...
Japans/Chinees ivoren voorwerp ca. 1880. Bewerkte standaard met drakenmotief en 4 draaibare opengewerkte ballen in elkaar verwerkt. Vermoedelijk een spel (stukje bij de voet mist) 23cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Antieke Chinees ivoren opengewerkte penselenbeker met huisjes, figuren en planten ca. 1900 in goede staat 11x6x4,5cm.
Zeldzame antieke hoornen Chinese opengewerkte dekselpot met drakendecor (wierookbrander?) in goede staat 27xø6,5cm.
Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...
Chinees ivoren flacon ca. 1900 (hoofd dient als stop), voorstellend een Chinese oude man 11cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese/Japanse ivoren geisha met lotusbloem staand op houten sokkel in zeer goede staat 24cm.
Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.
Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Oude staande Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 6cm.
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 27cm. Cond.: G
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 26cm. Cond.: G
Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.
Twee antieke Chinese benen handgesneden figuren: 1x man met vis en 1x man met emmers 20cm. Cond.: G
Twee Chinese benen figuren van een keizer en een vrouw ca. 1900 in goede staat 27-28cm.
Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.
Antieke Chinese ivoren paradijsvogel op stam op houten sokkel, in goede staat 17cm.
Zes oude Oosterse benen snijwerken 20e eeuw met o.a. drakendecor (enkele beschadigingen mogelijk) 15-19cm. Cond.: R-G
Twee oude Oosterse handgesneden benen figuren 20e eeuw, voorstellend geisha's in goede staat 34-35cm.
Antiek Oosters ivoren vrouwelijk figuur met stamper in goede staat 17cm.
Antiek Oosters ivoren figuur van man met lendedoek (mist iets in de handen) in goede staat 15cm.
Antieke Afrikaanse ivoren buste met hoofdbedekking 24,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G
Oud Afrikaans beeldje gemaakt van been, voorstellend een vrouwenfiguur in goede staat 17cm.
Twee delen antiek ivoor/kunststof Oosters: 1x dekselpotje met gegraveerde olifant (China) en 1x netsuke (imitatie) olifant (kunststof) 3-8,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G
Originele potvis tand in de vorm van een pinguïn ca. 1930 (stukje snavel beschadigd) 11cm. Cond.: R-G
Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.
Oude/antieke 3-delige benen kurkentrekker met kwast, bewerkt met dooskoppen 13,5cm. Cond.: G
Oude Chinese benen snuffbottle, voorstellend een kikker op aubergine 1e helft 20e eeuw 9cm. Cond.: G
Oude benen Chinese netsuke, voorstellend ratten 1e helft 20e eeuw 4xø3cm. Cond.: G
Oude Chinese benen netsuke, voorstellend een kikker bij een kool, 1e helft 20e eeuw 4,5cm. Cond.: G
Oude been gesneden meetlint in de vorm van een kikker en insect 1e helft 20e eeuw (5cm.) Cond.: G
Ivoren kruis met Corpus Christie van bakeliet (of een ander materiaal) ca. 1900 24x14x4cm. Cond.: G
Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.
Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie op gesneden houten plaquette in goede originele staat 25cm.
Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.
Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem, op houten sokkel, in goede staat 11cm.
Twee antieke ivoren gesneden olifanten op houten voetstukjes, in goede staat 9( 5) x4x2cm.
Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met ebbenhouten voet en olifantendecor in goede staat 17x50x7,5cm.
Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een krokodil met open bek in goede staat 44xø4cm. Cond.: G
Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G
Grote oude benen slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 74x13,5x15,5cm. Cond.: G
Grote oude benen bewerkte slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 75x13x15cm. Cond.: G
Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.
Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.
Acht delen antiek ivoor: 1x biljartbal (geen ivoor), 1x heft met zilveren top), 5x servetringen en 1x deel van een wandelstok 4-31cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G
Antiek Oosters ivoren gesneden figuur, voorstellend een Oosterse vrouw met strijkinstrument ca. 1900 in goede staat 16,5cm.
Antiek ivoren bewerkt Oosters trommeltafeltje met rondom floraal decor ca. 1910 in goede staat 8,5xø5cm.
Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G