Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...
Decoratief Chinees/Tibetaans schaakspel in beschilderde houten kist en keramieken schaakstukken. Kist is met leder bekleed 41x10x21cm. Cond.: G
Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G
Messing bewerkte etagere tafeltje in Historisme stijl 20e eeuw 72x28x28cm. Cond.: G
Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G
Antiquarisch boek ca. 1800 "Minnezangen en Idyllen door H. Tollens C.Z. te AMsterdam by Pieter Johannes Uylenbroek MDCCC, opdracht aan mijn tedergeliefde gebrande catharina rivier" 23x15cm. Cond.: G
Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G
Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.
Bijbel ca. 1900 "The Illustrated National Family Bible", Scott + Henry Biblical Literature tothe United Presbyterian Church met gekleurde platen en messing beslag 33x27x10cm. Cond.: G
Bijbel ca, 1900 "The Holy Bible", W.R.M. Phun en Son Glasgow, London" met gekleurde illustraties en messing beslag 17x27x34cm. Cond.: G
Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G
Antieke Duitse wortelnoten naaidoos met spiegel, vakverdeling en origineel slot met sleutel. In goede staat 10,5x27x13cm.
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...
Kavel divers oud en antiek o.a: verrekijker, porseleinen plaquette, ivoor, Buckle, dolk, messen, flacon, gewichtendoosje etc. 4-23cm. Cond.: R-G
Jugendstil stijl standaard (schildersezel) met floraal zweepslagmotief en vrouw 20e eeuw 65x25x26cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen hazenpannen/braadpannen in goede staat 54-60cm.