Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Barometer 2008
Barometer

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Kastje met herten 2001
Kastje met herten

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Speeldoos met platen 2339
Speeldoos met platen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zwaard/Sabel met anker 2082
Zwaard/Sabel met anker

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Altaar 2000
Altaar

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
3 Pennen Mont Blanc 2199
3 Pennen Mont Blanc

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
IJzeren fornuis 2006
IJzeren fornuis

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2047
Marmeren zuil

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Dekseldoos, Alexander de Grote 2007
Dekseldoos, Alexander de Grote

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek pistool 2076
Antiek pistool

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Officiers sabel 2085
Officiers sabel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ingelegd theekistje 2011
Ingelegd theekistje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lamp met kap 2415
Lamp met kap

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Theekistje 2069
Theekistje

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Parfumflesjes 2557
Parfumflesjes

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Sierkistje 2017
Sierkistje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Miniaturen 2195
4 Miniaturen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Pelikan M 1000 2198
2x Pelikan M 1000

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Hazen pannen 2373
2 Hazen pannen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Scheepslampen 2472
2 Scheepslampen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Christus op voet 2477
Christus op voet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hangkastje + diversen 2302
Hangkastje + diversen

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Hanglamp 2010
Hanglamp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Buffel schedel 2276
Buffel schedel

Resultaat:

180 EUR