Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G
Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Prachtige antieke plafondlamp ca. 1890 met grote zware bronzen engel die een fakkel draagt 95x25x20cm. Cond.: G
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R
Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Aparte 19e eeuwse marmeren cassette met bronzen ornamenten ca. 1860, origineel slot en sleutel. geheel in goede originele staat 13x24x12cm.
Grote oude kristallen (amandelslijpsel) 6-lichts kroonluchter met pegels ca. 1930. In goede originele staat 80xø60cm.
Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.
Zeldzaam groot geelkoperen sluitgewicht met diverse versieringen (mist 1 klein gewichtje). 16KG met fraai bewerkt hengsel en sluiting als eendekop. Bevat diverse onbekende merken en keuren
Fraai geelkoperen sluitgewicht met fraaie patina ca. 6KG met bewerkt hengsel van 2 staande olifanten en sluiting door paarden. Geheel compleet
Biedermeier 19e eeuws schildpad-lepeldoosje met ivoor waarin 10 zilveren lepeltjes zitten. in zeer goede staat 3x13x8cm.
Oude zak kroonluchter 20e eeuw met kristal en brons in goede staat (6 lichts) 80xø60cm.
Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.
Boulle sieradenkist 19e eeuw met lade en zakhorloge-houder onder schuin deksel. Schildpad op het deksel is gerestaureerd 15x19x12cm. Cond.: G
Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.
Kleine antieke ijzeren geldkist ca. 1900 met sleutel en slot in goede staat 9,5x8x12cm.
Decoratieve pronkschaal ca. 1880, historisme. Gemaakt van verguld compositie metaal en handbeschilderd keramieken schaal (vermoedelijk Duitsland) 32x32xø27cm. Cond.: G
Twee empire stijl vergulde bronzen coupes ca. 1880 met zwart marmer. Minimale chips en 1 voet is gerestaureerd 27x16x20cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G
Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Chinese opklapbare gelakte houten wandconsole met figuren en goud-beschildering (handopgeschilderd) ca. 1900. 28x21x15cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Duitse spaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met spreuk "Freude, Fried und Einigkeit vallte bei uns Allezeit" in goede originele staat 17x47x30cm.
Oude Duitse microscoop ca. 1930, gemerkt Hertel en Zeuss Optik Kassel. Geheel in goede staat en in originele houten opbergkist 36x19x17cm.
Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.
Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.
Antieke Arabische tondeldoos van leder, koper en metaal in goede originele staat 5x11x1,5cm.
Jugendstil inktstel met floraal decor ca. 1910 (1 pootje af) 5x25x13cm. Cond.: M
Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G
Twee Japanse keramieken petroleumlampen ca. 1890 met messing armaturen en bloemendecor 60xø15cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G
Kavel van 7 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: 2 bijldelen, 1 pincet, 1 koperen bel, 1 loden gewicht, 1 bronzen lam en 1 bronzen hoofd
Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...
Groot fossiel van een reuzenmossel (2-delig) ca. 150 miljoen jaar oud 25x16x17cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Grote antieke Duitse Historisme bowlpot met rocailles, leeuwekop en familiewapen. Compositie metaal en glazen reservoir in goede originele staat 45x38xø24cm.
Grote ovale houtgesneden plaquette met vergulding, voorstellend Maria met kindje Jezus 19e-20e eeuw met etiket van een antiekzaak in Milaan 61x48cm. Cond.: G
Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G