Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing bloembak
Resultaat: 15 EUR

Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G

Messing aker
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.

Paardentuig + boom
Startprijs 15 EUR

Antiek paardentuig en boom gemaakt van leder en eikenhout 85-90cm. Cond.: G

Divers antiek
Resultaat: 10 EUR

Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...

Divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...

Diverse boeken
Startprijs 20 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a: "Classics of exploitation" (10-delig), Geschiedenis der Wereld in woord en beeld (5-delig) en 2 delen A. Dandert Cond.: G

Diverse boeken
Startprijs 20 EUR

Kavel diverse antiquarische boeken o.a: "The nature book" (5-delig), Victor Hugo, A. Daudet, P. Loti, Oeuvres de Moliere etc. Cond.: R-G

Koekplank
Resultaat: 15 EUR

Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G

Kunstwerk
Resultaat: 35 EUR

Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Startprijs 30 EUR

Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R

Antieke bijbel
Resultaat: 50 EUR

Bijbel ca. 1900 "Browns Self Interpreting Family Bible", John G. Murdoch London. Bevat gekleurde prenten 10x33x28cm. Cond.: R

Antieke bijbel
Resultaat: 50 EUR

Bijbel ca. 1900 "The Illustrated National Family Bible", Scott + Henry Biblical Literature tothe United Presbyterian Church met gekleurde platen en messing beslag 33x27x10cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Resultaat: 80 EUR

Bijbel ca, 1900 "The Holy Bible", W.R.M. Phun en Son Glasgow, London" met gekleurde illustraties en messing beslag 17x27x34cm. Cond.: G

Messing godslamp
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vergulde godslamp in Gothische stijl met rondom draken in zeer goede staat 50x44x40cm. Cond.: G

Wandkandelaar
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse messing wandkandelaar in Gothische stijl 56x13x30cm. Cond.: G

Kleine gobelin
Resultaat: 15 EUR

Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G

2 Pronkbokalen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.

5 Miniaturen
Resultaat: 135 EUR

Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G

Cloisonne met figuren
Resultaat: 40 EUR

Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G

Cloisonne vaas
Resultaat: 75 EUR

Chinees bronzen dekselvaas ca. 1900 met Foohond op het deksel gemonteerd en cloisonne (emaille) inleg. Gestyleerd floraal decor 41x23xø16cm. Cond.: G

Grote bel, Fondeur
Startprijs 50 EUR

Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G

Japanse bel in standaard
Resultaat: 20 EUR

Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G

Japanse cloisonne vaas
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Staande messing lamp
Startprijs 35 EUR

Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G

Staande schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G

Mauser
Resultaat: 95 EUR

Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G

Mauser
Resultaat: 95 EUR

Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G

Doosje
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse wortelnoten naaidoos met spiegel, vakverdeling en origineel slot met sleutel. In goede staat 10,5x27x13cm.

Parfumflesjes
Resultaat: 210 EUR

Kavel met ca. 230 tot 240 parfumflessen waarvan het meerendeel ongeopend. Geheel in plexiglas vitrines met diverse bekende merken. In zeer goede staat ca. 2-5cm. Het betreft hier modelflesjes met de o...