Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.
Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Gegraveerde 18e eeuwse messing tabaksdoos, rondom gegraveerd met bijbelse voorstellingen en spreuken, de profeet nathan Stelt etc.. Bodem zit los, verder in goede staat 35x15x6cm. Cond.: G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G
Duitse WMF plated Jugendstil opengewerkte schaal met decor van flora en libelle, 5x33x25cm. Cond.: G
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Jugendstil ijzeren sigarenhouder met pauw en floraal decor ca. 1910 in goede staat 16x16x15cm.
Pennenschaal ca. 1900 met prachtig gedetailleerd romantisch decor, voorstellend een vrouw met putti in roeiboot 25x2x9,5cm. Cond.: G
Oude fruitschaal 2e helft 20e eeuw in rococo stijl van een gegoten materiaal 7x40x20cm. Cond.: G
Twee antieke Jugendstil tablets: 1x keramieken plaquette met decor van zweepslag waterlelies en vernikkelde omranding, 1x tin met zweepslag bloemendecor, onduidelijk gemerkt 25-31cm. Cond.: G
Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.
Bronzen Russisch 19e eeuws bewerkt reisikoon, 3-luik met emaille 35x13,5cm. Cond.: G
Messing met kristallen dekseldoos ca. 1910 Jugendstil met hengsel. Decor van druivenranken en geheel in goede staat 13x18x12cm.
Twee dekselhouders ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal in goede staat 9-12cm.
Twee 19e eeuwse theekisten ca. 1930, mahonie fineer met parelmoer inleg (identiek). Lichte fineerschade, verder in goede originele staat 12x15x12cm.
Oude Russisch beschilderde lakdoos met bijbelse voorstellingen en gouddecor in goede staat 7x7x7cm.
Twee antieke handbeschilderde lakdozen Rusland 20e eeuw: 1x kerkvoorstelling en gesigneerd, 1x stijgerend paard 10-15cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kisten: 1x theekist palissander fineer met intarsia "Thé" en 1x schrijfkistje met inktpotje en zandstrooier (mahonie hout). Beide in goede originele staat 10,5x18,5x13cm.
Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.
Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R
Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten kist met bronzen beslag en origineel slot. geheel in zeer goede staat 13x21x12cm.
Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G
Oude Japanse lakwerk sieraden/naaidoos ca. 1930 met parelmoer inleg en decor van flora en vogels (beetje inleg mist) 16x31x22cm. Cond.: R-G
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.
Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G
Enkelloops 19e eeuws (hagelschot) damesgeweer met knikloop ca. 1850. Mechanisch in orde en in goede staat 100cm.
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Twee 19e eeuwse Oosterse sabels in goede originele staat (oxidatie) 85cm.
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G
Antieke sabel met bronzen en houten heft, voorstelling van leeuwenkop en wapenschild met gekruisde geweren (oxidatie lemmet) 94cm. Cond.: R-G
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Oude Argentijnse plated dolk, bewerkt met floraal decor en opschrift "induseria Alfaga Argentina La Movediro" ca. 1900 35,5cm. Cond.: G
Grote Duitse antieke tinnen Jugendstil jacht-klepkan met Auerhaan op het deksel. Decor van jacht en sweepslag. gemerkt Imperial Zinn B en G. Licht bedeukt en poten Auerhaan gebroken 38cm. Cond.: R-G
Divers plated en tin o.a: servies, karaffen (zilvertin), schaaltjes, comfoor etc. 20e eeuw in goede staat 6-32cm.
Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkan met bewerkt deksel en duimrust in goede staat 22xø11,5cm.
Kavel van 6 antieke heilige kruizen 19e- 1e heflt 20e eeuw in redelijk tot goede staat 20-46cm.