Kavel divers antiek kristal/ruitkristal ca. 1900 o.a: kistje met onderzetters, zoutnappen en dekselpotje (totaal 27 delen), minimale chip mogelijk) 4-26cm. Cond.: G
Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...
Acht delen oud glaswerk o.a: paperweights (uil beschadigd), Haan Murano, Cartier parfumfles, 1x parfurmverstuiver, 1x inktpotje en 1x schenkkan ca. 1930 4-32cm. Cond.: R-G
Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.
Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G
Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G
Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G
Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.
Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G
Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.
Kavel met 37 oude/antieke karafstoppen van glas/kristal (chips mogelijk) 5-13cm. Cond.: R
Acht delen oud kristal 19e-20e eeuw: 2x grote facetgeslepen schalen, 1x hengselschaal, 4x geslepen schotels, 1x asbak (minimale chips) 12-ø34cm. Cond.: R-G
Grote Duitse kristallen geslepen schenkkan met tinnen bewerkt deksel ca. 1900, H.:35cm. Cond.: G