Vier waaierkristallen schalen ca. 1900: 2x identieke grote schalen en 2x bonbonschalen 15-29cm. (chips), Cond.: R
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G
Boheems kristallen 19e eeuwse parfumfles met gouddecor en rocailles 12xø8cm. Cond.: G
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G
Zes antieke Duitse roemer wijnglazen ca. 1920 met prachtige gravering en noppen 19xø8cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G
Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.
Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...
Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G
Twee antieke opaline glazen vazen met beschildering van landschapsdecors met takken in goede staat 30xø9cm.
Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.
Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G
Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x roze schaal (onduidelijk gesigneerd), 1x melkglazen schaal ca. 1930, 1x groenglazen schaal ca. 1930, 1x cassis/blauwe schaal en 1x geel glazen schaal ca. 1950 (chi...
Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.
Twee delen oud glaswerk ca. 1930 (Art Deco): 1x klein cactusvaasje (Leerdam?) en 1x stervormige onderschotel ø4-ø15cm. Cond.: G
Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G
Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 1x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G