Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x roze schaal (onduidelijk gesigneerd), 1x melkglazen schaal ca. 1930, 1x groenglazen schaal ca. 1930, 1x cassis/blauwe schaal en 1x geel glazen schaal ca. 1950 (chi...
Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.
Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.
Acht delen oud glaswerk o.a: paperweights (uil beschadigd), Haan Murano, Cartier parfumfles, 1x parfurmverstuiver, 1x inktpotje en 1x schenkkan ca. 1930 4-32cm. Cond.: R-G
Aparte oude groenglazen karaffenset ca. 1950 in goede staat 6-19cm.
Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude porseleinen figuren (o.a: Goebel): 1x Goebel vogel op tak (beschadigd), 1x Goebel kleine vogel op tak en 4x boxer honden waarvan 3x Goebel 3-25cm. Cond.: G
Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G
Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Grote Duitse kristallen geslepen schenkkan met tinnen bewerkt deksel ca. 1900, H.:35cm. Cond.: G
Vier waaierkristallen schalen ca. 1900: 2x identieke grote schalen en 2x bonbonschalen 15-29cm. (chips), Cond.: R
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 50x34x13cm. Cond.: G
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 29x38x50cm. Cond.: G
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.
Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...
Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G
Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R
Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.
Copier Leerdam 8-delige glazen gebaksset ca. 1930 17,5xø30cm. Cond.: G