Eikenhouten boerentafel 18e eeuw (of ouder), vermoedelijk Frankrijk met smeedijzeren nagels (restauraties) 78x55x103cm. Cond.: R
Goudkleurige Louis Seize stoel 18e-19e eeuw met zijde stoffering 102x58x44cm. Cond.: R
Teakhouten kruidenierskast met vele lades en schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 195x130x45cm.
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Rijk gestoken 19e eeuwse houten bijzettafel met druiverankendecor ca. 1870, geheel in zeer goede originele staat 78x49x65cm.
Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1900 met koperen haken in goede staat 125x29x10cm.
Eikenhouten 19e eeuwse bijzettafel met 4-spant poot en geschulpt blad in goede staat 53x76x60cm.
Staande 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel (in hoogte verstelbaar) met 2 opbergvakken in goede staat 160cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse chiffoniere met 6 lades, ongerestaureerd met origineel beslag ca. 1860 (lichte beschadiging) 162x100x46cm. Cond.: R-G