Hollands eikenhouten 18e eeuwse barok secretaire met 4 lades, schuine schrijfklep en mooi binnenleven met lades en deurtje (geheime opbergvakken). Originele sloten met sleutel en bronzen beslag in goe...
Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...
Eikenhouten uitneembare Hollandse kussenkast met zwarte geprofileerde lijsten 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat. Bevat lades en schappen en heeft pallisander fineer op de deuren 180x64x17...
Mahoniehouten empire tafel ca. 1830 staande op klauwpoten in originele staat 81xø120cm. Cond.: R-G
Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840
Oude Hollandse wortelnoten secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag. Stijlmeubel in barokstijl 104x55x85cm.
Mooie Hollandse eikenhouten flespoot-tafel met kruisverbinding ca. 1880 met leeuwekoppen in zeer goede staat 78x63x100cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Oosterse teakhouten salontafel (bijzettafel) met intarsia en floraal decor 20e eeuw 47x43x77cm. Cond>: G
Hollands mahoniehouten empire penantkastje, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 91x92x47cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (poten gerestaureerd) 71x153x61cm. Cond.: R
Noord Duitse biedermeier lyra naaitafel ca. 1830 met mahoniefineer, deksel, vakverdeling en uitschuifbare wolzak in goede originele staat 72x52x33cm.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm.
Oud Frans ladenkastje (deurtje en lade), gefineerd met intarsia en marqueterie fineer. Bronzen beslag en marmeren blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x35x57cm.
Zes 19e eeuwse mahoniehouten fineer Biedermeier stoelen (slechte stoffering, verder in goede staat), lichte fineerschades 90x45x50cm. Cond.: R
Hollandse kleine 4-deurs kast ca. 1800 van eikenhout met halve zuilen, messing capitellen en schappen. geheel in zeer goede originele staat (Louis Seize) 152x111x46cm. Cond.: G
Prachtige vroeg Biedermeier mahoniehout-fineer 2-deurs kast ca. 1840 in Gothische stijl met originele spiegels. in zeer goede originele staat 162x102x47cm.
Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Seize stijl halve-maan tafeltje met 2 jalouziedeurtjes ca. 1880 in goede originele staat 79x63x31cm.
Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.
Grote Duitse eikenhouten Historisme 3-deurs kast ca. 1880 handgestoken met druivenranken en platte bewerkte zuilen. recentelijk vakkundig gerestaureerd (uitneembaar) in goede staat 70x220x236cm.
Eikenhouten uitneembare Hollandse kussenkast met pallisander fineer op de kussens in Renaissance stijl 2e helft 20e eeuw met lades en schappen 178x155x60cm.
Oude Chinese houten vitrine hangkast, bewerkt met diverse etages 20e eeuw (mogelijk Coromandelhout) 80x50x11cm. Cond.: G
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.