Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen sidetable
Resultaat: 30 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.

Salontafel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.

Hutkoffer
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.

2x Voetenbankje
Resultaat: 110 EUR

Twee oude antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...

Kersen bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G

Henri Deux salontafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G

Bijzettafel, webbing
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 20 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

Tafeltje, 2 laden
Resultaat: 20 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R

Spinet
Startprijs 500 EUR

Kleine oude spinet-vleugel ca. 1950 Sperrhake Passau in zeer goede staat 85x85x150cm.

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Commode met brons
Startprijs 380 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Mahonie kast
Resultaat: 400 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten 19e eeuwse uitneembare kast ca. 1840, lichte fineerschade 205x140x47cm.

Antieke spiegel
Startprijs 60 EUR

-

Thonetstoeltje
Startprijs 30 EUR

-

Breistoeltje
Startprijs 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G