Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie kabinet 4000
Mahonie kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Secretaire 4001
Secretaire
Startprijs 2.000 EUR
Kabinet Louis Seize 4002
Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR
Vleugel 4003
Vleugel
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Barok secretaire 4004
Barok secretaire

Resultaat:

400 EUR

Secretaire, Willem III 4005
Secretaire, Willem III
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen 4006
Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen

Resultaat:

325 EUR

Bijbelkastje, gestoken panelen 4007
Bijbelkastje, gestoken panelen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Boekenkast, Korea 4008
Boekenkast, Korea

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2-Deurs porseleinkast 4009
2-Deurs porseleinkast

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Trumeau 4010
Trumeau

Resultaat:

200 EUR

2 Witte regalen 4011
2 Witte regalen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Renaissance stijl kast 4012
Renaissance stijl kast

Resultaat:

360 EUR

Miniatuur commode 4013
Miniatuur commode
Startprijs 450 EUR
Ovale tafel, Empire 4014
Ovale tafel, Empire
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Hollandse pastoorskast 4015
Hollandse pastoorskast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Empire penantkast 4016
Empire penantkast

Resultaat:

190 EUR

Noten vertico 4017
Noten vertico
Startprijs 400 EUR
Boekenkast 4018
Boekenkast
Startprijs 500 EUR
Barokvitrine met opzet 4019
Barokvitrine met opzet
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Hangspiegel, bronzen ornamenten 4020
Hangspiegel, bronzen ornamenten

Resultaat:

200 EUR

Tweezits bankje 4021
Tweezits bankje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Hollandse 2-deurs kast 4022
Hollandse 2-deurs kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke schrijftafel 4023
Antieke schrijftafel

Resultaat:

250 EUR