Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, dames
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Y. Krel?), olieverf op linnen, vrouw met kinderen in de duinen 18x24cm. Cond.: G

Aquarel, Jacque Favier
Resultaat: 30 EUR

Jac Favier ca. 1900 (Horssen 1864 - 1911 Wageningen), gouache op papier, houtsprokkelaar in het berkenbos 47x37cm. Cond.: G

Wolfgang Koch
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Koch (Duitse School), olieverf op linnen, jongensportret 28x21cm. Cond.: G

Ets, Bauer
Resultaat: 60 EUR

Marius Bauer nr. 61 ( 1867 - 1932), ets op papier, Oosterse vrouw bij Egyptische beelden 23,5x18,5cm. Cond.: G

G.J. Slijthoff, moeder met kind
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G

3 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse tekeningen op papier (rood potlood) 16x12cm. , 18x15cm. en 17x13cm. Cond.: G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x heilige (rood potlood) 25x20cm. en 1x oude boom (rood potlood) 34x21cm. Cond.: G

A. Feudel
Resultaat: 30 EUR

A. Feudel (1857 Hartlaub Dresden), olieverf op linnen, landschap bij maanlicht 66x50cm. Cond.: G

Schilderij, koeien
Resultaat: 30 EUR

v. Birkhalm ca. 1950, olieverf op linnen, liggende koeien 65x50cm. Cond.: G

Tekening, mannelijk naakt
Resultaat: 170 EUR

Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G

Litho, ongesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

2 Sepia's
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e-18e eeuwse sepia's ongesigneerd, sepia op papier, twee mannen met wandelstok 25-19cm. Cond.: G

Gravure 17e eeuw, Visscher
Resultaat: 25 EUR

H.C. Visscher de Jonge excudit, 16e eeuwse gravure, "E. Coninxloo inventor". Prachtige gravure met Latijnse en Hollandse teksten Johannes q.1. Lichte randschade 52x45cm. Cond.: R-G

Kruyder
Resultaat: 10 EUR

Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G

Aquarel, Mesdag
Resultaat: 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G

Schilderij, van Noort
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R

Schilderij, zomer
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten, olieverf op linnen, landschap met bosgezicht, hooiwagen en schaapskudde 65x48cm. Cond.: G

Schilderij, van Noort
Resultaat: 300 EUR

Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G

Oude vrouw met bloemen
Resultaat: 375 EUR

H. Schjeafbeck 1912?, gemengde techniek op papier, portret met bloem 40x40cm. Cond.: G

Edzard Koning
Resultaat: 250 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1951 (Duitse School), olieverf op linnen, portret 39x42cm. Cond.: G

Schilderij, B. de Vries
Resultaat: 130 EUR

B. de Vries, olieverf op linnen, Hollands ijspret met molen 40x80cm. Cond.: G

Jur. Marinus Beek
Resultaat: 120 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x18cm. Cond.: G