Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Höppe
Startprijs 280 EUR

F.B. Höppe ca. 1900 (1841 - 1922 Duitse School Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met beek 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Laith Alkhalidi
Startprijs 900 EUR

Laith Alkhalidi (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met vele figuren "At the Well" 101x79cm. Cond.: G

Robert Tratzeln, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Robert Trätzl (1913 - 1986 Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 100x90cm. Cond.: G

Pendant Fritz Götz
Startprijs 100 EUR

Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G

Stilleven
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, stilleven met watermeloen 70,5x97,5cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, Frankrijk
Startprijs 750 EUR

Jan Altink (Groningen 1885 -1971 ), aquarel op papier, landschap Frankrijk 39x29cm.

Schilderij, olieverf
Resultaat: 65 EUR

Russische School 91, olieverf op linnen, modern coulissen landschap 100x100cm. Cond.: G

Schilderij, B. Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G

J. Damstra
Startprijs 300 EUR

J. Damstra ca. 1940, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 50x41cm. Cond.: G

Russisch schilderij, bloemen
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Russische School) 90-er jaren, pastel op papier, stilleven met rozen en vaas 61x49cm. Cond.: G

Schilderij, Madonna
Startprijs 200 EUR

Calzelari? (20e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, Madonna 12x10cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Alexander de Grote
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School), olieverf op linnen (bedoekt), Alexander de Grote 46x71cm. Cond.: R

Mavinga, olifanten
Startprijs 500 EUR

Mavinga Ma Nkondo ( Afrikaanse School 1937 - ), olieverf op linnen, olifanten in landschap 60x90cm. Cond.: G

Fluweel schilderij
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd en AE 19e eeuw, olieverf op velours, landschap met diverse putti 130x192cm. Cond.: G

Schilderij, W. Heincke
Startprijs 700 EUR

Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G

Gertrude des Clayes
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 475 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

W. Jäger
Startprijs 70 EUR

W. Jäger ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Nordsee Hallig 81x61cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R

Frans van Gullik, landschap
Startprijs 300 EUR

Frans van Gullik ( 1841 - 1899), olieverf op paneel, panoramisch landschap met wandelaars 27x17,5cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, vrouw
Startprijs 475 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk met jurk 20x42cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap bij bos met figuren 32x19cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter
Startprijs 675 EUR

Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G