Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.
Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.
Oud bronzen jongensportret met hoed en marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur van een mansportret 21e eeuw op zwart marmeren voet 39cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G
Terracotta vrouw ca. 1900 met bronskleurige patina in goede staat 42cm.
Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G
Moderne bronzen dikke dame 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 38x20x15cm.
Bronzen haan ca. 1900, onduidelijk gesigneerd in goede staat 14,5x10x5cm.
Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.
Eikenhouten 19e eeuws gesneden figuur, voorstellend Mozes met kalf 32cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Grote bronzen Art Deco stijl uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Fernandez 37x12x16cm. Cond.: G
Twee bronzen met marmeren boekensteunen 21e eeuw, voorstellend paardenhoofden, gedetailleerd uitgewerkt 32x23x15cm. Cond.: G
Oud Duits bronzen figuur 20e eeuw (toegeschreven aan Karl Fulle Steinbech), voorstellend mannelijk naakt 31,5cm. Cond.: G