Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G
Moderne marmeren sculptuur, gesigneerd Archipenko ca. 1960 (Russische School), 2x gelijmd 45cm. Cond.: R
Moderne wit met zwart marmeren sculptuur (vermoedelijk Russische School), gemonogrammeerd 2e helft 20e eeuw (chip van voet af) 34x15x10cm. Cond.: G
Bronzen buste op marmeren voet, voorstellend Napoleon Bonaparte 21e eeuw in goede staat 43cm.
Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.
Modern bronzen figuur ca. 1980 met onduidelijk monogram en marmeren voet (chip af) 44cm. Cond.: G
Marmeren figuur ca. 1900, voorstellend een jongen aan het tekenen. Gesigneerd Ganova (stuk bij sokkel gelijmd) 44cm. Cond.: R
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw met o.a: boedha's 6-12cm. Cond.: G
Bronzen spiesbok op houten sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x20x12cm.
Twee antieke Bretonse eikenhouten figuren op zuil met blaasinstrumenten ca. 1870 in goede staat 59cm.
Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G
Corpus 17e eeuw, vermoedelijk Spanje of Italië met originele polychromie (houtgestoken) in mooie originele staat 45cm.
Grote houtgestoken vurenhouten monnik ca. 1930, gesigneerd Ramsberg "De Wijnproever" 46cm. Cond.: G
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.
Oud Afrikaans houtgesneden figuur uit Namibië 1e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherderin met schaap H.: 46cm. Cond.: G
Frans beeld ca. 1900, voorstellend een man met vaandel, gesigneerd Rimoulet. In goede staat en gemaakt van compisitie metaal 55cm.
Frans beeld met dubbele putti ca. 1900, gesigneerd Guillot. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 55cm.
Beeld ca. 1900, voorstellend een landarbeider met zeis, gesigneerd Bruchon. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.
Figuur ca. 1900, voorstellend een dame met roos, gesigneerd Bruchow. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.
Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G
Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G
Beeld van een jonge landarbeider met pikhouweel, kruik en mand ca. 1900 van compositie metaal in goede staat 41cm.