Drie delen oud kristal met messing 20e eeuw met cassiskleurige vogeldecors: 1x dekseldoos, 1x tafelaansteker (chip) en 1x asbak (stukje messing mist) 13-18cm. Cond.: R-G
Zes Duitse mondgeblazen roemer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Twee oude Delfts porseleyne fles plochrome schotels 20e eeuw. Letters T.v.L. cp met Chinees decor en gouddecor 19,5xø29cm. Cond.: G
Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel 2e helft 20e eeuw 22cm. en 1x pekinees 9cm. Cond.: G
Hollands tegeltableau met landschap, vee en werkende boeren ca. 1900, "De bouwman wacht van 's Heeren hand een milden zegen op het land" 6-pas 45x32cm. (1 tegel gelijmd) Cond.: R
Oude Duitse Hutschenreuther wit porseleinen theekan ca. 1980 in goede staat 14x23xø14cm.
Drie delen oud Duits porselein: 1x tafelschaal met putti en bloem (beschadigd), 1x Plaue Schierholz porseleinen schaal met decor van goud en bloemen (1 bloem beschadigd) en 1x kristallen schaal met po...
Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G
Vier delen oud/antiek Fayence: 2x Franse schenkkannetjes ca. 1900 of ouder, 1x capodimonte moccakopje met vergulde binnenkant R. Capodimonte Italy en 1x dekselschaal R. Capodimonte met decor van putti...
Vier delen oud wit keramiek/porselein: 1x witte Chinese keramieken opengewerkte vaas, 2x witte porseleinen flacons met schelpjes (chips af) en 1x Royal Copenhagen flacon met portret en verso zwaandeco...
Kavel divers oud porselein o.a: koffiekan, Rosenthal, Maria Weiss, 1x vaas Rosenthal Maria Weiss, 4 eierdoppen Hutschenreuther (1 chip) en 5x Chinese kop & schotels 5-25cm. Cond.: G
Russisch porseleinen schotel ca. 1900, gesigneerd met bloemendecor ø24,5cm. Cond.: G
Bijzondere armband met 3 rijen bewerkte munten van metaal. Breedte 37 mm Lengte 18 cm
Lot double met 9 broches en een collier met 2 hangers.
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G
Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Duitse kruik "Duits steengoed" in goede originele staat 21xø12cm.
Oude Hollandse Royal Goedewaagen Gouda keramieken waterpijp ca. 1930 met Oosters decor rondom in goede staat 24xø11cm.
Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G