Engelse kristallen flacon met zilveren dop en kraag. De dop is voor geurdoorlating verstelbaar, 925/000, 14xø6cm. Cond.: U
Geslepen kristallen potpourri-vaas met fraaie florale geëtste graveringen op zilveren (835/000) voet, MT: J.M. van kempen en Zn. Voorschoten en ajourgezaagde zilveren (835/000) dop, MT: W. Baksteen en...
Bewerkte zilveren lepelvaas voorzien van florale motieven, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam/Haarlem, JL: M 1947, ca. 72gr. 7,2x4cm. Cond.: G
Kristallen engelse strooier met sterling zilveren schroefdop, overlangs gefaccetteerd, 11cm. Cond.: G
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Zilveren 18e eeuws comfoor met blauwglazen inzet en ajourgezaagde dubbele parelrand, 835/000, zilvergewicht ca. 104gr., ø13cm. Cond.: G
Royaal Hollands zilveren dienblad, ovaal model, met dubbele filetrand, 925/000, MT: Jacob Hendrik Amsterdam, JL: P 1874, ca. 1200gr. 46x36cm. Cond.: G
Armband 4 rij granaat met GG 585/000 sluiting. Armband met 4 rijen granaat, 5.2 mm, bevestigd met GG gefacetteerde bol aan een platte ronde sluiting met draadbewerking en een granaat, ø sluiting 20 mm...
Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...
Collier met granaat en parels bevestigd aan een GG 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met GG bollen en mooie eindstukken aan...
Armband van granaat en parel met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met granaatkralen en zoetwaterparel afgewisseld. Bevestigd aan een ronde GG sluiting met granaat, ø 16.6 mm, met veiligheid.Lengte...
Ring GG 585/000 met granaat. Elegante ring met in het midden een gefacetteerde ovale granaat, wat beschadigd 16x8 mm, gezet in een geschulpte rand voorzien van gravure. ca 4.0 gr ø 49
Oorschroeven GG 585/000 met granaten. Oorschroeven met rozetten met 1 grote granaat en 7 kleine granaten, ø rozet 11 mm. Makkelijk te veranderen in oorhangers. ca 3.9 gr
Ring, GG 585/000 met ovale granaat. Bewerkte ovale kop, 19,5x 13,5mm, met rondjes en bolletjes met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 13x6mm. ca 4,55 ø 58
Collier en armband met granaat en GG 585/000 sluitingen. Armband met 4 rij granaat-achtige kralen, ø 4.2 mm, met mooie ronde GG sluiting met geschulpte rand en gravure, voorzien van veiligheid en een ...
Hanger GG 585/000 met granaat. Peervormige granaat bezet in een bredere bewerkte en geschulpte rand. 34x15 mm ca 2.35 gr
Collier tijgeroog met GG 585/000 bollen en sluiting. Een collier van gefacetteerde tijgeroogkralen, ø 11.5 mm, met 38 GG gefacetteerde bolletjes, bevestigd aan een GG grof geribbelde bolsluiting, ø 13...
Ring GG 585/000 met tijgeroog. Ring met ovale tijgeroog, 15x12 mm, gezet in een gladde zetting met een getorste rand. ca 6.1 gr , ø 55
Oorknoppen GG 585/000 met tijgeroog. Ruitvormige oorknoppen, 19x15 mm, met grote ovale cabouchon geslepen tijgeroog met schroeven aan de achterzijde. ca 6,8 gr
Unieke ring GG 585/000 met gegraveerdeTijgeroog. Ring met rechthoekig bewerkte bovenzijde met daarin een tijgeroog voorzien van gravure van een man. ca 4,9 gr. ø 54
Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.
Geslepen kristallen bonbonniere met fraai floraal geëtst slijpwerk en zilveren (835/000) voet, MT: Gebr. Roosmalen Utrecht, 14x9,5cm.
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G
Divers zilver: theezeef, suikerschep, theelepel en mosterdschepje, ca. 59gr. (samen) Cond.: G
Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G
Oude Hollandse zilveren beugeltas met gegoten cherubijnmotieven, aan jasseronketting, 835/000. Grootkeur. Beugelbreedte 14cm. Cond.:G
Twee antieke Franse zilveren sierlepels met geschulpte bak en putties op gegoten bewerkte steel ca. 185gr. (samen), 800/000, 28cm. Cond.: G
Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.
Fraai ajourgezaagd zilveren vis-opdiencouvert Frankrijk, gemerkt Tallois Mayence ca. 1880, 30cm.
Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.
Bijzondere zilveren bonbonschaal (ovaal model), fraai ajourgezaagd met royaal versierde rand en mooie handgreepjes, MT: L. Marcelis Voorschoten, JL: Q 1951, ca. 158gr. 20x13x7cm. Cond.: U
Collier met citrien, parel en een hanger GG 585/000 met citrien. Collier met citrienkralen gefacetteerd met zoetwater parels bevestigd aan een GG bolsluiting met bewerking. In het midden van het coll...
Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...
Collier, 5 rijen donkere zoetwaterparels, ø 7mm, met groot 19e eeuws GG 750/000, filigrainsluiting voorzien van gravure, 23 gr. Lengte 37 cm.
Armband met citrien en grote GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 5 rijen citrienkralen, gefacetteerd ø 5.5 mm, bevestigd aan een antieke GG Gerlderse streeksluiting, langwerpig met filigrainbewer...
Collier van citrienen met GG 585/000 bollen en sluiting. Een collier met gefacetteerde citrienkralen, ø 5.5 mm met 11 GG bolletjes. Het geheel is bevestigd aan een GG gepolijste bolsluiting, ø 8 mm
Klassieke hanger GG 585/000 met citrien. Peervormige fraai uitgewerkte hanger met in het midden een citrien, ø 10 mm. Grootte hanger 3.6x1,9 cm. ca 8.4 gr
Collier van amethist met GG bollejtes en sluiting. Een collier van gefacetteerde amethistkralen, 6.2 mm, met 15 GG bewerkte bolletjes bevestigd aan een GG glimmende bolsluiting, ø 8 mm. Lerngte 41 cm
Armband amethist met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen van gefacetteerde amethistkralen, ø 6.1 mm, bevestigd met een GG bolletje aan een ovale GG sluiting met gravure bewerking. Lengte 19 cm
Ring GG 585/000 met Amethist. Klassieke ring met een brede grove opstaande rand met daarin een ovaal gefacetteerde amethist, 14x8 mm. ø 63 ca 5.5 gr
Hanger 333/000 met amethist en zirconia. Grote hanger met in het midden een amethist, 10x8 mm met een rand met zirconia's in diverse slijpvormen. grootte hanger 26x17 mm. ca 4 gr
Lot met diverse byoux sieraden bestaande uit o.s. een snoer met rijnkiezels, 2 snoeren kralen, 2 broches, diverse hangers armbanden en colliers
Hanger en broche zilver 925/000. Een hanger in de vorm van een pinguin,28x15 mm, Greenpeace, met collier en een broche in de vorm van een Vikingschip, verguld met emaille, Alex Holmsen, Krsitiansand, ...
Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.
Engels zilveren portemonnee aan ankerkettinkje met hangeroog + 4 binnenvakken (1924 in medaillon), 925/000, 12x7,5cm. Cond.: G
Bijzondere antieke zilveren (835/000) aspergetang of schep met veerconstructie en fraaie Biedermeier graveringen. heften met schelpbevestiging en een ivoren heft, MT: J.A. Lintveld Amsterdam anbno 185...
Kavel zilver bestaande uit: 6 onderzettertjes, 1x schaaltje, 1x briefopener en 6 Wajang-lepeltjes (diverse gehaltes), ca. 20gr. Cond.: G
Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...
Papbordje, zilver 950/000, Frankrijk met bijpassende paplepel met benen bak, Empire, met bewerkte filetrand. In mooie originele verpakking. ø bordje 14 cm, lepel lengte 16 cm
Kavel van 2 flacons: 1x zilveren kegelvormige flacon met Franse lelies, San Fransisco Geo. G. Schreve en Co 10,5x5cm., ca. 46gr. (iets gedeukt) en 1x kristallen flacon met diverse bewerkingen, voorzie...
Twee zilveren Jugendstil mini-vaasjes met geschulpte bovenrand, 800/000, ca. 70gr. (samen) 6,5cm. Cond.: U
Zilveren theezeef met houder 835/000: theezeef met fraaie florale rand, gerestaureerd en mist stukje uit de rand, MT: H. Hinne Delft, JL: vermoedelijk F 1915, geheel op een sierlijk zilveren bakje met...
Grote zilveren (835/000) Biedermeier soeplepel met gecontourneerde bak en steel voorzien van fraai gravering, MT: H. van Alphen Breda anno 1867, ca. 241gr. L.: 37cm.
Antieke zilveren roomlepel met bewerkte en geschulpte bak, 835/000, oud belastingstempel: gekroonde "V" (begin 1800), ca. 21gr. l.: 10cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud en antiek plated o.a: schalen, bestek, zout/peperstel etc. etc. in doos 40x31x16cm. Cond.: G
Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G
Horloge automaat met ovale geioniseerde kast, 43x55 mm, bevestigd aan een zwarte leren band.
Een zakhorloge met portretten en pareltjesø 48 mm, mechanisch
Twee dames horloges, roze kleurig rond bol model, ø 42 mmm, met rode leren band en een ovaal model, 45x32 mm, met zirconia's en een bruin leren band.
Rado dameshorloge DiaStar. Staal met stalenband. 25x29mm, quarts horloge, lengte ca 16 cm
Horloge GG 585/000 met milanese band. Elegant fijn dames horloge, ø 18 mm, met verlopende milanees gevlochten band, mechanisch, in goede staat. Merk Livano ca 16.4 gr Lengte 16 cm
Horloge Baume Mercier,staal en GG750/00. Elegant horloge, ø kast 34 mm, met GG lunette en GG accenten in de band. De wijzerplaat is voorzien van romeinse cijfers en heeft een datumaanduiding. quartz u...
Zilveren zakhorloge, X.Schrer Deventer, met zilveren horlogeketting. ø 46 mm
Drie zilveren zakhorloges, een zakhorloge met sleutel en twee handopwinding. ø 39-48 mm, met wat goudkleurige accenten.
Twee zakhorloges, een zilveren zakhorloge ø 46 mm met onedele ketting en een zakhorloge in onedele behuizing, ø 47 mm behuizing ø 57 mm. Beiden werkend,
Lot met vier horloges. Een Seiko dameshorloge staal een Zentra horloge met leder band, een zilveren 800/000 zakhorloge met romeinse cijfers en een zilveren 800/000 horloge zonder band met cijfers.
Collier van aquamarijnkralen met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Collier met gefacetteerde aquamarijnkralen, 4-6 mm, verlopend. lengte 45.5 cm ca 30.6 gr
Collier met fluoriet. Collier met ovaal cabouchon fluorietkralen, 10x13mm-12x15 mm in groen en paarstinten. Lengte 44.5 gr ca 96.6 gr
Hollands zilveren brandewijnkom met putti's op gegoten handgrepen, 835/000, ca. 176gr., ø13cm. Cond.: U
Engelse odeurfles in zilveren opengewerkte houder met zilveren stop, 925/000, 14xø5,5cm. Cond.: G
Armbanden zilver, 835/000, van bijbelsloten. Drie armbanden gemaakt van bijbelsloten. Voorzien van grootkeuren en jaarletters, p,q: 1874-1875 Lengte 18-20 cm ca 54.8 gr
Mooi verfijnd zilveren bakje met florale bewerking en parelrand op 3 klauwpootjes met leeuwekoppen, 835/000, MT: BW van Eldrik Zutphen, JL: X 1932. Tevens een klontjestang met roosversiering Antico, 8...
Blauwe schaal in fraai zilveren (835/000) ajourgezaagd montuur met florale bewerking en randen met parelbewerking. Geheel geplaatst op 3 uitgewerkte klauwpoten, Z2 gekeurd, ca. 232gr. (montuur) 15,5x8...
Twee zilveren miniaturen 835/000: 1x Jugendstil fotolijstje en 1x miniatuur van een nachtwaker, totaal ca: 22gr.
Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G
Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...
Mooie Hollands zilveren ovale bonbonschaal met aan de bovenzijde een parelrand en aan de onderzijde een filetrand, MT: J. Krins Schoonhoven, jaarletter H: 1967, ca. 176gr. 17x12x7cm.
Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.
Twaalf zilveren strakke theelepels in Art Deco stijl, MT: A. Meyer Schoonhoven 1928-1963, ca. 91gr. L.: 11cm.
Twaalf Hollands zilveren koffielepels met bokkepoot-steel, 835/000, ca. 83gr. L.: 11,5cm.
Ring WG 750/000 met blauw saffier en briljant. Sierlijke rozetring met in het midden een ovale blauw saffier, 10x8 mm. Om de saffier zit een rand met 12 mooie briljanten, totaal ca 1.00 crt. In de ban...
Elegante Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten. Fijne choker met cobra collier en in het midden een krulbewerking voorzien van een navette geslepen diamant en 9 briljanten. totaal ca...
Armband met granaten en GG 585/000 sluiting. Armband 4 rijen granaat, ø 3-4,8 mm, bevestigd aan een langwerpige GG 585/000 sluiting met 3 granaten. De sluiting is voorzien van veiligheden. Lengte 19 c...
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Ring zilver 925/000 met granaten. Ring met dubbele entourage met granaten, in een vergulde zetting. 17x14 mm. ca 5.05 gr ø 66
Set sieraden met parel en granaat bestaande uit een collier met parels en granaten aan een zilver vergulde sluiting, lengte 41 cm, een armband 3 rijen met parels en granaat bevestigd aan een langwerpi...
Granaatcollier, 3 rij met antiek GG 585/000 sluiting. 3 Rij-ig granaatcollier, oorspronkelijk 4 rij, met antieke ovale sluiting met geschulpte rand en gravure, ø 25x15, met fraaie GG verbindingsstukke...
Antieke hanger GG 585/000. Ovale hanger met geschulpte rand versierd met diverse knopjes. 21 x18 mm ( zonder hangeroog.) ca 1.45 gr
Armband en collier met parels en malachiet. Collier met zoetwaterparels, 7.7 mm en malachiet, 6.1 mm om en om, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting met zirconia's. Lengte 41 cm en een bijpassend...
Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mm. ca 10.1 gr
Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.
Miniatuur zilveren zeilschip (driemaster), fraai gedetailleerd op zwart houten sokkel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, jaarletter L: 1971, 10x12cm. (incl. sokkel)
Sterling zilveren doosje met spiegel en scharnierend deksel. Aan één kant applicatie met half-edelsteentje en strass-werk