23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

Monogram '77 1395
Monogram '77

55 EUR

7 Gouden 10 gulden munten 2702
7 Gouden 10 gulden munten

1.060 EUR

2168 634
2168

90 EUR

3 Bronzen plaquettes 5051
3 Bronzen plaquettes

250 EUR

Zilveren bestekkoffer 641
Zilveren bestekkoffer

800 EUR

Kavel GG 3x 602
Kavel GG 3x

90 EUR

Bestek cassette, zilver 242
Bestek cassette, zilver

800 EUR

Lot Barnsteen 87
Lot Barnsteen

40 EUR

Armband GG, 4 munten 10
Armband GG, 4 munten

625 EUR

Bibliotheek-trap 4103
Bibliotheek-trap

200 EUR

Goudbaar 100 gram 2706
Goudbaar 100 gram

2.525 EUR

Chinees bronzen pot 2101
Chinees bronzen pot

180 EUR

E. Mührer 1467
E. Mührer

75 EUR

Hanger clown 630
Hanger clown

45 EUR

Suikerpot 570
Suikerpot

60 EUR

Collier GG + hanger tijgeroog 533
Collier GG + hanger tijgeroog

120 EUR

Bijbel + pijpje 95
Bijbel + pijpje

170 EUR

Zakje bloedkoraal 54
Zakje bloedkoraal

85 EUR

Schotel, 18e eeuw 6401
Schotel, 18e eeuw

120 EUR

2 Kristallen vazen 5602
2 Kristallen vazen

170 EUR

Eiken schouw 4052
Eiken schouw

300 EUR

Beelden vitrinekast 4001
Beelden vitrinekast

2.750 EUR

Gouden 10G 2723
Gouden 10G

150 EUR

2 Sets met gouden munten 2703
2 Sets met gouden munten

1.075 EUR