Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinkast 50
Porseleinkast
Startprijs 350 EUR
Taartschep + vork zil, 293
Taartschep + vork zil,
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schotel China 6467
Schotel China

Resultaat:

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1205
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR
20 Ringen in doos 286
20 Ringen in doos
Startprijs 60 EUR
Pierrot 6460
Pierrot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Tekening, kledendracht 1198
Tekening, kledendracht

Resultaat:

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1191
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Hanger WG citrien briljant 279
Hanger WG citrien briljant

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Messing hanglamp 2241
Messing hanglamp

Resultaat:

200 EUR

2x Beeldje, Amerlaan 5059
2x Beeldje, Amerlaan
Startprijs 50 EUR
Groot bronzen beeld 5052
Groot bronzen beeld
Startprijs 350 EUR
3 Chinese beeldjes 6431
3 Chinese beeldjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen paard 5045
Bronzen paard

Resultaat:

125 EUR

Bestekcassette 43
Bestekcassette
Startprijs 800 EUR
Art Deco barometer 2234
Art Deco barometer
Startprijs 150 EUR
Manometre 2227
Manometre
Startprijs 90 EUR
Divers Chin. pors. 6424
Divers Chin. pors.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4 Chinese kopjes 6417
4 Chinese kopjes

Resultaat:

60 EUR

Collier GG staafjes 36
Collier GG staafjes
Startprijs 850 EUR
Willem 1155
Willem
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Andre Souter 1148
Schilderij, Andre Souter
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij 1141
Schilderij

Resultaat:

100 EUR

Beeld,  honden 5009
Beeld, honden
Startprijs 250 EUR