Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G
Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...
Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G
Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...
Zeer fraai handgedreven zilveren boulloir met benen greep, bekroond met arend en rondom gegraveerd en versierd met vele florale motieven. 835/000, MT: onleesbaar, (Wenen 1901/1902) Kan: 20xø26cm. Onde...
Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken. Origineel bronzen beslag en 5 lades onder. In zeer goede originele staat 240x170x60cm.
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op linnen, twee fantasiefiguren getiteld "De Krog en de kip" 60x80cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws Hollands kruisvoet kabinet, pallisanderhout fineer op eiken. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en schellack gepolitoerd in uitstekende staat 196x170x57cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer barok secretaire ca. 1780 met wortelnoten en bandintarsia. Recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 215x66x130cm.
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren Empire koffieservies met houten oren op ovale voet, 2e gehalte grootkeur, Jaarletter M: 1922, MT: onleesbaar, oud belastingteken "J", koffiekan: 32x31cm. Cond.: G
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier staande klok, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Berken fineer afgezet met zwart ca. 1830 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. In uitstekend...