Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire kandelaren
Resultaat: 2.200 EUR

Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...

Koppel pistolen
Startprijs 1.900 EUR

Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.

Bilbliotheek ca. 500 boeken
Resultaat: 1.500 EUR

Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...

Antieke kroonluchter
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.

Landwagentje
Startprijs 800 EUR

Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)

2 Gothische frames
Startprijs 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G

Marmeren tuinbeeld
Resultaat: 600 EUR

Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.

Lexicon
Startprijs 600 EUR

Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...

Geldkist, 17e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G

Statenbijbel, Keur
Startprijs 525 EUR

Hollandse statenbijbel 18e eeuw door Pieter Keur anno 1719 Amsterdam en Pieter Rotterdam compagnie. Bevat zware zilveren sluiting met naam J. Schenk 13x22x32cm. Cond.: R-G

3-Tands lans
Startprijs 525 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

3 Wandlusters
Resultaat: 500 EUR

Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G

Gothische bronzen kist
Startprijs 500 EUR

Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.

2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 480 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Geweer
Startprijs 450 EUR

Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.

Groot pistool, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Groot 18e eeuws pistool met gegraveerde loop, haan en messing bewerkte kolf en zijplaat. Koperdraad in kolf (notenhout gesneden) 47cm. Cond.: G

Groot pistool, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Groot 18e eeuws pistool van notenhout met gegraveerd ijzer (draad ingelegd in kolf), bevat stempels en letters in loop 42cm. Cond.: G

Vazen met putti
Startprijs 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.

Marmeren zuil
Resultaat: 400 EUR

Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.

2 Cassolettes
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude marmeren met bronzen cassolettes ca. 1930, 53cm. Cond.: G

Fotolijst Louis Seize
Startprijs 360 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.

Penvuur jachtgeweer
Startprijs 340 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelschot geweer met damast loop. 1 Haan is stukje afgebroken (reserve is bijgeleverd) 117cm. Cond.: R-G

2 Pistolen
Startprijs 300 EUR

Twee pistolen ca. 1800, gegraveerd en in goede staat 16-17cm.

Hanglamp, majolica pot
Startprijs 300 EUR

Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G