Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande Grunderklok, barometer
Startprijs 1.800 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok met barometer en thermometer ca. 1880. Bevat F.M.S. uurwerk, slagwerk met 4 hamers op gongstaven (halfuur slag). Met zuilen, snecken en losse ...

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G

Schilderij, monogram FFH
Resultaat: 2.000 EUR

Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G

Halbankje
Resultaat: 1.750 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G

Reiskoffer met zilver
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse antieke reiskist met diverse kristallen flacons voorzien van zilveren sluitingen en deksels. Lade met uitklapbaar schrijfblad, belijmd met diverse houtsoorten en ingelegd. Gesigne...

Herman Brood
Resultaat: 1.700 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G

Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...

Schilderij, L. Meijer
Startprijs 1.600 EUR

Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G

Collier GG met briljant
Startprijs 1.600 EUR

Choker GG 585/000 met briljanten en parel. Sierlijke choker met 24 briljanten, 23 kleinere, ø 3.2 mm met oud slijpsel en een grotere, ø 6.1 mm, met duidelijke insluitsels en een grijze parel, ø 7.5 mm...

Oosterse schaal, vuurvogel
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met paradijsvogeldecor tussen bloesemtakken en vergulding. Geschulpte bovenrand en tekst (gemerkt), in goede staat 15xø44,5cm.

Jugendstil buffet
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote zeldzame Duitse Jugendstil kast ca. 1900 (uitneembaar). Mahoniefineer op vuren met zuilen, bollen en koperen ringen. Rijkelijk bewerkt met messing beslag. In goede originele staat 264x233x9...

Drents eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.

Beelden vitrinekast
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...

Bilbliotheek ca. 500 boeken
Resultaat: 1.500 EUR

Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...

Jan te Wierik, blauw
Resultaat: 1.500 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G

Buizer
Resultaat: 1.100 EUR

J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G

Schilderij, J. Jelgershuis
Startprijs 1.500 EUR

Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G

D.P. van Lokhorst
Resultaat: 2.000 EUR

Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G

Aquarel, J.H. Weissenbruch
Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G

Dupont clip en manchetknopen
Startprijs 1.500 EUR

Dupont dasklem en manchetknopen serie Cohida. Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm.

IWC horloge
Resultaat: 2.000 EUR

Horloge GG 750/000 IWC. Zeer fraai mechanisch horloge met leren band. nr. 1363588 C89. ø 38 mm. Als nieuw

Kersen hoekkast
Startprijs 1.400 EUR

Antieke kersenhouten hoekkast ca. 1800 met schuine hoeken, glasopstand, lade en 2 deuren. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 221x140x75cm.

Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Schilderij, Hobbe Smit
Resultaat: 1.400 EUR

Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G