Satsuma porseleinen cachepot met bronzen monturen en decor van flora en goud, in goede originele staat 28xø24cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R
Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met Familie Roze decors, gemerkt en in goede staat 17x15,5xø8cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 22xø15cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 21xø15,5cm.
Oud Rosenthal porseleinen koffieservies Classic Rose bestaande uit: 12x ontbijtborden, 1x koffiepot, 1x theepot, 1x botervloot, suikerpot, melkken, 7x kop & schotels en 7x losse schotels Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen lamp met rondom putti (Duitsland), gesigneerd Maroon Thuringen ca. 1950 70xø36cm. (beschadigd) Cond.: R
Terrracotta figuur ca. 1900, gesigneerd Chantilly, voorstellend 6 dansende terracotta figuren in een ring (beschadigd en gelijmd) 18xø19cm. Cond.: R
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen dekseldoosjes met Familie Roze decors van figuren in landschappen. 5,5xø8,5cm., 4,5x12,5x7cm. en 6xø8,7cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe borden: 1x met decor van vaas en bloemen (lichte randschade) ø36cm. en 1x met chinoiserie decor van flora en tuin (gemerkt met klauw, lichte randschade) ø35cm. Cond...
Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors: 1x bont borf (randschade) en 1x blauw bord (lichte randschade) ø35cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G
Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.
Acht zeldzame 18e eeuwse Delfts bonte borden met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt "P". Lichte glazuur-randschades ø20cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse pronkschaal met floraal- en gouddecor. Bevat bewerkte messing ornamenten in goede staat 25x40x23cm.
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Delftse borden met chinoiserie decors (randschades) ø35-ø36cm. Cond.: R
Duitse porseleinen KPM reservistenp;ijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.