Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier staande klok, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Berken fineer afgezet met zwart ca. 1830 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. In uitstekend...
Grote antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok met barometer en thermometer ca. 1880. Bevat F.M.S. uurwerk, slagwerk met 4 hamers op gongstaven (halfuur slag). Met zuilen, snecken en losse ...
Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...
Grote Engelse tafelklok ca. 1850 met zwaar gegraveerd uurwerk en signatuur "George Danton London". maanstand. dagaanduiding (in Hollands) en datumaanduiding. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en b...
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden- en dagaanduiding. Gesigneerd Bancroft Scarbro met 8-daags uurwerk in goede staat 235cm.
Zeldzaam 3-delig Black Forest klokkenstel ca. 1880, mooi gedetailleerd gesneden met 8-daags uurwerk met halfuurslag (zwarte woud). In goede staat (1 stukje gelijmd) 54cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen kolompendule ca. 1850 met plated/ zilverkleurige wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag "Pinard Alger" in zeer goede staat 49x27x15cm.
Bronzen 19e eeuwse empire pendule, verguld met engel en lyra ca. 1870 (2e periode) in goede originele staat 37x24x10cm.
Grote Franse bronzen vuurvergulde pronkpendule ca. 1850 met emaille cartouches en 8-daags gestempeld uurwerk met halfuurslag in goede originele staat 56cm.
Engelse 19e eeuwse staande klok met 8-daags uurwerk, dagaanduiding, secondenaanduiding (secondenwijzer mist). kast is origineel en beschilderd met Chinees decor in goede originele staat 225x53x25cm.
Grote 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker in goede originele staat (1 stukje verf van de wijzerplaat af) 73x33x27cm. Cond.: G
Grote bronzen koetsenklok op zwart marmeren voet, uurwerk zonder slagwerk 21e eeuw in goede staat 50x77x26cm.
Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.
Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G
Bronzen Cartelklok ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 51x28x8cm. een een barometer.In goede originele staat
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Grote 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met wekkerfunctie in goede originele staat 70x36x32cm. Cond.: G
Grote eikenhouten 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize. Burgermeester model met verhoogde kap en achterglas schilderijen (panelen). Kwartierslag, dagaanduiding, wekkerfunctie en maanstand...
Hollandse Friese staartklok ca. 1800 met maanstand, wekker, kwartierslag en lange kast in originele staat 140x36x23cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse belklok ca. 1870 Frankrijk met 8-daags uurwerk in goede originele staat 25x16x10cm.
Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....
Oud messing vogelkooi klokje ca. 1920. Functies niet getest, verder in goede staat 23xø10cm.
Hollandse 19e eeuwse Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat (barst in slingerkast) 140x42x20cm. Cond.: R-G