Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw , met harpslinger. In goede staat 148x25x15cm.
Wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag op 2 bellen in goede staat 27x19x13cm.
Deel van een klok met wekkeruurwerk ca. 1900 26x23x10cm. Cond.: G
Oud Schmidt klokje met speeldoosje, Neuchatel model 2e helft 20e eeuw (verf laat los) 18cm. Cond.: R
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Duitse Kienzle houtgestoken wekker-barometer klok ca. 1900 in goede staat 69cm.
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.