Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Vier oude Chinese spelen: 1x The Tile Game en 3x Mahjongg o.a van hout en kunststof 2e helft 20e eeuw (in koffers) 48-52cm. Cond.: R-G
Kavel van 9 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid en porselein 13-23cm. Cond.: G
Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G