Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal veelkleurig decor in goede staat 305x200cm.
Lange oude Perzische veelkleurige loper in goede staat 460x100cm. Cond.: G
Oud bont Perzisch tapijt in de tinten blauw/rood/oranje, in goede staat 210x310cm.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met apart floraal decor 140x210cm. Cond.: G
Zeer groot oud Perzisch kleed met veelkleurig floraal decor in goede staat 302x250cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed (fijngeknoopt) van mooie kwaliteit, rood 130x180cm. Cond.: G
Drie oude/antieke Oosterse kleedjes in lijst 104x40cm. Cond.: G
Mooi oud Iranees Perzisch kleed met figurale decors in de tinten rood/zwart/blauw/geel/creme 157x125cm. Cond.: G
Drie oude Perzische kleden: 1x roodtinten 153x90cm., 1x bruintinten 125x220cm. en 1x loper 140x42cm. Cond.: R
Zijden Perzische loper 2e helft 20e eeuw in goede staat (creme/baluw) 148x48cm. Cond.: G
Mooie Oosterse zijden pers, fijngeknoopt met florale decors (blauw/creme) 100x142cm. Cond.: G
Antiek Perzisch kleed in de tinten briquerood-blauw 162x115cm. Cond.: R-G
Twee oude Oosterse/Perzische lopers: 1x rood/creme/blauw 108x60cm. en 1x grijs/blauw 118x74cm. Cond.: R-G
Groot oud Chinees dik kleed met decor van draak en flora (vuil) 280x180cm. Cond.: R-G
Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors in de tinten briquerood/blauw/zwart/creme 199x300cm. Cond.: G