Twee grote tinnen barok kaarskandelaars 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Oud 4- delig tinnen moccaset ca. 1920 (gemerkt) in goede staat 7-26cm.
Twee oude Chinese of Japanse rode lakwerk bewerkte snuffbottles mert decor van draken en figuren 20e eeuw, 7,5-8cm. Cond.: G
Twee oude Japanse of Chinese lakwerk snuffbottles 20e eeuw 6-6,5cm. Cond.: G
Oude Chinese spaanhouten beschilderde hoedendoos met tekens en bloemendecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 28xø32cm.
Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 met groenglazen kap in goede staat (1 chip) 42xø26cm.
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.
Olielamp ca. 1920 met koperen monturen en glazen reservoir 50xø13cm. Cond.: G
Hollandse statenbijbel 18e eeuw door Pieter Keur anno 1719 Amsterdam en Pieter Rotterdam compagnie. Bevat zware zilveren sluiting met naam J. Schenk 13x22x32cm. Cond.: R-G
Engelse Holy Bible 19e eeuw "by J.G. Murdoch London 1877" met messing beslag en diverse gravures. Binnenkant kaft gescheurd 10x27x35cm. Cond.: R
Kavel diverse Duitse antiquarische boeken 19e eeuw: 7x Napoleon Memoires, 3x Der Deutsche Fransosische Krieg, 1x Deutsche Landsmannschaft en 1x Geschichte Napoleons 18,5-25cm. Cond.: R-G
Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G
Zeven delen 19e eeuws gietijzer o.a: 1x haal, 2x wafelijzer, 1x bijl, 1x treef, 2x tang en 1x lange pan 50-150cm.
Twee sets van 6 koperen steelpannen 20e eeuw in goede originele staat ø7-ø17cm.
Koperen kolenkit 19e eeuw met schep in goede originele staat 50x40x42cm.
Twee sets haardbokken 19e-20e eeuw van koper en messing in goede staat 18-33cm.
Beschilderde 19e eeuwse kolenbak met bloemdecor en leeuwenpoten in goede staat 62x28x31cm.
Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.
Set 19e eeuwse messing kaarskandelaars (2-lichts) in goede staat 15x16x8cm.
Twee sets van twee 19e eeuwse kandelaren: 2x messing met 8-kantige voet ca. 1800 en 2x roodkoper met vierkante voet in goede staat 21-28cm.
Vier 19e eeuwse messing/koperen kaarskandelaars (1 stel en 2 verschillende) in zeer goede staat 18,5-21cm.
Drie antieke koperen kaarskandelaars 19e eeuw in goede staat 19-25cm.
Twee dienbladen: 1x koper 19e eeuws en 1x Jugendstil, keramieken met floraal decor ca. 1900, 55-57cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse empire bronzen kaarslandelaars staande op klauwpoten en vleugels in goede staat 31cm.
Twee grote oude/antieke Engelse messing kaarskandelaars in goede staat 30,5cm. Cond.: G
Oud compositie metalen beeld 1e helft 20e eeuw getiteld "Poesie par Rancoulet" 45cm. Cond.: G
Antiek ovaal miniatuurportret van een dame met bloemen ca. 1900 (gesigneerd) met hoorned omlijsting (stukje gelijmd) 11x9cm. Cond.: R-G
Ivoren miniatuurportret van een jongen 19e eeuw, gesigneerd met messing lijst 7x8cm. Cond.: G
Oud miniatuurportret met ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, gesigneerd 12x11cm. Cond.: G
Bronzen pistool met gravering ca. 1800, mechanisme defect 18cm. Cond.: R-G
Twee oude lederen pistoolholsters 20e eeuw in goede staat 27x12x5cm.
Bajonet 19e eeuw met originele schede, nr. 508 in goede originele staat 64cm.
Antieke Duitse bronzen bewerkte koeienbel met lederen band, gedateerd 1913 en met initialen T.H.G. 60xø18cm. Cond.: G
Origineel oud kartonnen reclamebord ca. 1930 "Cycles en Motorcars Brampton Chains", lithografie op papier 41x24cm., gesigneerd Cecil Aldin ( 1870 - 1935). Rand iets beschadigd, Cond.: R-G