Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Lepelrek
Resultaat: 300 EUR

Hollands 18e-19e eeuws lepelrek, origineel beschilderd met 12 gelijke gemerkte tinnen lepels in goede staat 50x28x7cm.

2 Tinnen kandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee grote tinnen barok kaarskandelaars 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G

Divers tin
Startprijs 50 EUR

Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G

Tinnen kraankan
Resultaat: 15 EUR

Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.

Tinnen setje
Startprijs 35 EUR

Oud 4- delig tinnen moccaset ca. 1920 (gemerkt) in goede staat 7-26cm.

Chinees bronzen pot
Resultaat: 180 EUR

Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G

Boedhistische vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude boedhistische bewerkte vaas met Foohonden, vogels, ramskoppen etc. 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

Tibetaans sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

Decoratief Chinese sieradenkist met leder bekleed en handbeschilderd met Chinees decor in goede staat 23x30x22cm.

Aziatische geurdoos
Resultaat: 725 EUR

Chinese plated 19e eeuwse bewerkte geurdoos met decor van figuren in landschap 13x12x11cm.

Marmeren pagode
Resultaat: 60 EUR

Drie delige Chinese marmeren pagode, 20e eeuw, licht beschadigd. 50x34x43 Cond. Goed

2 Snuffbottles, lakwerk
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese of Japanse rode lakwerk bewerkte snuffbottles mert decor van draken en figuren 20e eeuw, 7,5-8cm. Cond.: G

2 Snuffbottles
Startprijs 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese lakwerk snuffbottles 20e eeuw 6-6,5cm. Cond.: G

Japanse lakdoos
Resultaat: 25 EUR

Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G

2 Lakdozen
Startprijs 35 EUR

Japanse beschilderde lakdozen ca. 1930, 1 doos bevat een spel/ fiches (van been?), 24-30cm. Cond.: R-G

Beschilderde hoedendoos
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese spaanhouten beschilderde hoedendoos met tekens en bloemendecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 28xø32cm.

Snijwerk
Resultaat: 135 EUR

Groot oud/antiek houtsnijwerk met floraal decor opengewerkt 180x49x3cm. Cond.: G

Indonesisch snijwerk
Resultaat: 20 EUR

Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G

Bruidsdracht
Startprijs 110 EUR

Oude hoorngesneden Indonesische bruidsdracht (gedetailleerd uitgesneden) 20e eeuw (haardracht) 80x16x16cm. Cond.: G

Petroleumlamp + blaker
Resultaat: 50 EUR

Majolica hang-petroleumlamp ca. 1900 Jugendstil met landschapsdecor 36xø14cm. en blaker petroleumlamp met koperen armaturen 60xø38cm. Cond.: G

Olielamp, groene kap
Startprijs 60 EUR

Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 met groenglazen kap in goede staat (1 chip) 42xø26cm.

Olielamp
Startprijs 60 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G

Petroleumlampje
Resultaat: 40 EUR

Klein porseleinen petroleumlampje ca. 1900 met decor van spelende kinderen en koperen monturen in goede staat 37cm.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude petroleumlampen ca. 1900-1940: 1x opaline glas 2-kleurig en 1x met koperen voet 46x53cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp 2e helft 20e eeuw 65xø47cm. Cond.: G

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen handbeschilderde lamp ca. 1900 met bronzen monturen in goede staat 68xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 met florale decors met origineel binnen glas 46x19cm. Cond.: G

Petroleumlamp, 2 vazen
Resultaat: 50 EUR

Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.

Koperen lamp
Startprijs 70 EUR

Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G

Olielamp
Startprijs 40 EUR

Olielamp ca. 1920 met koperen monturen en glazen reservoir 50xø13cm. Cond.: G

Koperen wandplaquette
Startprijs 30 EUR

Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G

Koperen biertap
Startprijs 80 EUR

Oude koperen biertap ca. 1920 met 6 kranen 66x90x21cm. Cond.: G

Stoof met ketel
Startprijs 80 EUR

Notenhouten 19e eeuwse Biedermeier theestoof met ketel (beschadigd) 43xø36cm. Cond.: R

3 Koperen emmers
Resultaat: 75 EUR

Drie 19e eeuwse koperen emmers: 1x grote kopergenagelde hengselbak, 1x kleinere kopergenagelde hengselbak en 1x koperen bak met grepen 24-ø45cm. Cond.: G

5 Delen divers
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek brons: 1x grote vijzel met stamper, 1x kleine vijzel met stamper en 3x (bewerkte) houders 6-26cm. Cond.: G

5 Delen messing
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen 19e eeuws Hollands messing: 2x snotneus, 2x vijzel en 1x olielamp 10-33cm. Cond.: G

6 Delen koperwerk
Resultaat: 27 EUR

Zes delen antiek koperwerk: 1x koffiemaler, 1x strijkbout, 2x kraantjeskan (incompleet), 1x lepel en 1x tang 16-31cm. Cond.: R

Koperen kraankan
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.

2x Boek met gravures
Resultaat: 110 EUR

Twee boeken met antieke ingekleurde gravures 18e-19e eeuw: 1x bijzondere gravures in 1 boek (25 stuks) van mooie kwaliteit, ingekleurde gravures (moetrand verwijderd) 28x22x4cm. en 1x Engels boek met ...

Boek met gravures
Resultaat: 100 EUR

Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R

Boek met gravures
Resultaat: 100 EUR

Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (27 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R

Jacob Cats, alle werken
Resultaat: 275 EUR

Jacob Cats: "Alle de wercken", Amsterdam, Schipper, 1655. Alle 19 in de titelpagina genoemde titels zijn aanwezig. Ogenschijnlijk compleet. Titelvignet, titelblad en schutbladen gerestaureerd. Verluch...

Goebel Theodor
Startprijs 180 EUR

Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...

Constantijn Huygens
Resultaat: 175 EUR

Constantijn Huygens - Korenbloeme. - tweede druk. - Eerste deel en Tweede deel ( in één band) - 't Amstelredam, Johannes van Ravesteyn, 1672. Compleet en in goede staat met een fraaie, lichtelijk gere...

Convoluut boek
Resultaat: 275 EUR

Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...

P.C. Hooft
Resultaat: 80 EUR

P.C. Hooft - Nederlandsche Historien, sedert de Ooverdraght der heerschappije van Kaizar Kaarel den Vyfden Kooning Philips zynen Zoon, tot de doodt des Prinsen van Oranje met het vervolgh tot het eind...

Dictionnaire compleet
Resultaat: 60 EUR

Dictionnaire complet Francois & Hollandois comprenant tous let mots de l'usage de l'Academie Fracoise. - par P. Marin/Compleet Fransch en Nederduitsch woordenboek - Amsterdam, 1710. Compleet exemplaar...

Mankes
Resultaat: 80 EUR

Mankes - Zernike, A. en R.N. Roland-Holst - Jan Mankes. - Utrecht, Van Es, 1923. - opnieuw gebonden. Compleet en in goede staat. Alle illustraties aanwezig. Vernieuwse gemarmerde band van goede kwalit...

Statenbijbel, Keur
Startprijs 525 EUR

Hollandse statenbijbel 18e eeuw door Pieter Keur anno 1719 Amsterdam en Pieter Rotterdam compagnie. Bevat zware zilveren sluiting met naam J. Schenk 13x22x32cm. Cond.: R-G

Duitse bijbel
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...

Boek, Ver. Nederlanden
Startprijs 200 EUR

Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...

Boek Rembrandt
Resultaat: 60 EUR

Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R

Holy Bible
Resultaat: 55 EUR

Engelse Holy Bible 19e eeuw "by J.G. Murdoch London 1877" met messing beslag en diverse gravures. Binnenkant kaft gescheurd 10x27x35cm. Cond.: R

Kavel boeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse Duitse antiquarische boeken 19e eeuw: 7x Napoleon Memoires, 3x Der Deutsche Fransosische Krieg, 1x Deutsche Landsmannschaft en 1x Geschichte Napoleons 18,5-25cm. Cond.: R-G

Koperen houtbak
Startprijs 40 EUR

Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G

2 Vuurbokken
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

2 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.

2 Ketels
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse ketels: 1x messing, (zgn. zakketel) 1x roodkoper (met zwaluwstaart verbinding). In goede originele staat, licht bedeukt ø15-ø27cm.

7 Delen gietijzer
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen 19e eeuws gietijzer o.a: 1x haal, 2x wafelijzer, 1x bijl, 1x treef, 2x tang en 1x lange pan 50-150cm.

2 Setjes steelpannen
Resultaat: 50 EUR

Twee sets van 6 koperen steelpannen 20e eeuw in goede originele staat ø7-ø17cm.

Koperen kit
Resultaat: 30 EUR

Koperen kolenkit 19e eeuw met schep in goede originele staat 50x40x42cm.

Antiek wafelijzer
Resultaat: 15 EUR

Wafelijzer ca. 1910 in goede staat 71cm.

Haardstel + 2 bokken
Startprijs 50 EUR

Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G

2 Stel haardbokken
Startprijs 35 EUR

Twee sets haardbokken 19e-20e eeuw van koper en messing in goede staat 18-33cm.

Rookset
Resultaat: 15 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

Beschilderde kolenbak
Resultaat: 40 EUR

Beschilderde 19e eeuwse kolenbak met bloemdecor en leeuwenpoten in goede staat 62x28x31cm.

Koperen aker
Resultaat: 105 EUR

Koperen 19e eeuwse genagelde aker in goede staat 30xø35cm.

Olifanten lederen emmer
Resultaat: 20 EUR

Oude olifanten lederen emmer 1e helft 20e eeuw 37xø28cm. Cond.: G

2 Bronzen kaarskandelaars
Startprijs 160 EUR

Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.

1 Set kaarskandelaars
Startprijs 30 EUR

Set 19e eeuwse messing kaarskandelaars (2-lichts) in goede staat 15x16x8cm.

2 Sets kaarskandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee sets van twee 19e eeuwse kandelaren: 2x messing met 8-kantige voet ca. 1800 en 2x roodkoper met vierkante voet in goede staat 21-28cm.

2 Koperen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.

4 Kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Vier 19e eeuwse messing/koperen kaarskandelaars (1 stel en 2 verschillende) in zeer goede staat 18,5-21cm.

5 Engelse kandelaars
Startprijs 70 EUR

Vijf Engelse antieke messing kaarskandelaars 19e eeuw (2 sets en 1 losse kandelaar) 20-24cm. Cond.: G

3 Antieke kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke koperen kaarskandelaars 19e eeuw in goede staat 19-25cm.

2 Dienbladen
Resultaat: 80 EUR

Twee dienbladen: 1x koper 19e eeuws en 1x Jugendstil, keramieken met floraal decor ca. 1900, 55-57cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse empire bronzen kaarslandelaars staande op klauwpoten en vleugels in goede staat 31cm.

2 Engelse kandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee grote oude/antieke Engelse messing kaarskandelaars in goede staat 30,5cm. Cond.: G

Beeld, lampevoet
Resultaat: 35 EUR

Oud compositie metalen beeld 1e helft 20e eeuw getiteld "Poesie par Rancoulet" 45cm. Cond.: G

Miniatuurportret, dame met roos
Startprijs 250 EUR

Antiek ovaal miniatuurportret van een dame met bloemen ca. 1900 (gesigneerd) met hoorned omlijsting (stukje gelijmd) 11x9cm. Cond.: R-G

Miniatuur portretje
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.

Reisikoon + kruis
Startprijs 70 EUR

Russisch 19e eeuws reisikoon, triptichon, Maria met kind, en een bewerkt kruis. 9x14cm Cond Goed

Miniatuurportret, jongen in blauw
Startprijs 40 EUR

Ivoren miniatuurportret van een jongen 19e eeuw, gesigneerd met messing lijst 7x8cm. Cond.: G

Miniatuur, portret
Startprijs 90 EUR

Oud miniatuurportret met ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, gesigneerd 12x11cm. Cond.: G

Miniatuur, portret
Resultaat: 310 EUR

Miniatuurportret 19e eeuw van een dame met landschap op de achtergrond in messing lijst, geheel geschilderd 9,5x7,5cm. Cond.: G

Hertenvanger
Startprijs 80 EUR

Grote antieke hertevanger ca. 1900 (lichte oxidatie) 54cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 90 EUR

Bronzen pistool met gravering ca. 1800, mechanisme defect 18cm. Cond.: R-G

3 Miniatuur portretjes
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G

2 Geweren holsters
Startprijs 90 EUR

Twee oude lederen pistoolholsters 20e eeuw in goede staat 27x12x5cm.

2 Pistolen
Startprijs 300 EUR

Twee pistolen ca. 1800, gegraveerd en in goede staat 16-17cm.

Bajonet
Startprijs 70 EUR

Bajonet 19e eeuw met originele schede, nr. 508 in goede originele staat 64cm.

Dubbelloops pistool
Startprijs 290 EUR

Dubbelloops 19e eeuws gegraveerd pistool in goede staat 21,5cm.

Koeienbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse bronzen bewerkte koeienbel met lederen band, gedateerd 1913 en met initialen T.H.G. 60xø18cm. Cond.: G

Reclameplaat
Resultaat: 60 EUR

Origineel oud kartonnen reclamebord ca. 1930 "Cycles en Motorcars Brampton Chains", lithografie op papier 41x24cm., gesigneerd Cecil Aldin ( 1870 - 1935). Rand iets beschadigd, Cond.: R-G

2 Empire stijl bokalen
Resultaat: 100 EUR

Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.