Collectie boeken (8x) over kunstenaar Magritte, Chagall, Leickert, Mondriaan, Weissenbruch, Picasso, Albert Cuyp, Jan Steen etc. etc. Cond.: G
Zeven plaatjeslabums Verkade 1e helft 20e eeuw o.a: 1) winter door P. Thysse, 2) Hans de Torenkraai, 3) de bloemen en haarvrienden, 4) herfst door Jacques P. Thysse, 5) lente door Thysse, 6) De boerde...
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Kavel divers oud/antiek uit Duitsland: 1x ijzeren plaquette (antiek) 1738, 1x oude porseleinen tafelbel Dresdner, handbeschilderd met decor van vogels en goud ca. 1950, 1x boekje Meissener porzellan, ...
Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G
Twee boeken van Henry Matisse: Cut - Outs en Jazz, uitgegevens door Taschen, vol met Cut Outs van werken van Matisse in kleur (cut out is een soort lithografie die Henry Matisse ontwikkeld heeft) 40x9...
Kavel met 14 boeken voor diverse kunstenaars o.a: Matisse, malevich, Cezame, Loran, Mucha etc. Cond.: G
Louis Seize stijl spiegellijst ca. 1870 in goede staat met originele goudkleur 125x49cm.
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G
Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G
Groot Russisch houten handbeschilderd ei met ruiters te paard en gouddecor in goede staat 18xø10,5cm.
Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.
Duitse schildpad met gietijzeren schildpad-tafelbel ca. 1920 (schildpad gescheurd) 5,5x14x8cm. Cond.: R
Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.
Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten stoof met 19e eeuwse ketel (handgrip hout beschadigd) 35xø29cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.
Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G
Oude gietijzeren haardplaat naar oud voorbeeld 20e eeuw 83x59cm. Cond.: G
Oude verlichte papieren globe ca. 1950, Veb Räthgloben Verlag Leipzig 45xø30cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse wandconsole, ca. 1890, Jugendstil, gegoten kalk,bronskleurig. 65x45x43cm., Cond.:G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.
Oud bakelieten hoog frequentie apparaat ter genezing en herstel ca. 1930 Den Haag. In koffer met diverse accessoires (ongetest) 16x54x32cm. Cond.: G
Oud Chinees kompas ca. 1900 met twee zonnewijzers en Chinese tekens. Gemerkt en gemaakt van hout 16x7x5cm.
Opengewerkte dekseldoos ca. 1900 met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.
Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.