Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R
Album met 60 oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G
Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hogere officieren KMA Holland 25x35x3,5cm. Cond.: G
Collectiepostfris Zwitserland in 5 stockboeken en in 6 enveloppes (ongeopende jaarpakketten) jaren 1980 -2014
Verzameling Zwitserland in 3 DAVO Chrystal albums; deel 1 meerendeels gebruikt en ongebruikt, aardig gevuld, deel 2 deels ongebruikt deels postfris 1945 - 1969, deel 3 1970-1999 grotendeels postfris.
Leuk album met ca. 70 verschillende postkaarten betreffende luchtvaart 20e eeuw 32x27cm. Cond.: G
Kavel met 29 ingesealde pakketten met telefoonkaarten 90-er jaren Holland (heeft destijds veel geld gekost) 36x20x14cm. Cond.: G
Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G
Jugendstil postkaartenalbum met diverse postkaarten (Nederland etc.) 1e helft 20e eeuw 40x22x5cm. Cond.: R
Album met ca. 225 diverse ansichtkaarten van Nederland 20e eeuw 34x22cm. Cond.: R-G
Rode map met diverse automaatzegels o.a: Australië, Brasil Ceska republika, Finland, Noorwegen, Hong Kong etc. 29x23x4cm. Cond.: G
Groot kavel oude ansichtkaarten en foto's 20e eeuw, Nederland en Europa 13x22x12cm. Cond.: R-G
Schoenendoos met ansichtkaarten, meerendeels Nederland. 1e en 2e helft 20e eeuw 30x16x10cm. Cond.: R-G
Kavel van ca. 105 Hollandse ansichtkaarten (divers Nederland) 1e helft 20e eeuw Cond.: R-G