23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

2 Albums, ca. 150 FDC's
Startprijs 35 EUR

Koffer met 17 boekjes over kaarten
Startprijs 75 EUR

Koffer met 17 boekjes over oude ansichten 20e eeuw, hoofdzakelijk Holland 10x34x27cm. Cond.: R-G

Tas 6 albums + losse vellen
Startprijs 100 EUR

Doos postzegels
Startprijs 75 EUR

Interessant kavel diverse postzegelsd (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G

Album Hengelo, 110 kaarten
Resultaat: 90 EUR

Album met 110 ansichtkaarten van Hengelo Overijssel 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G

Ca. 120 ansichtkaarten fantasie
Resultaat: 30 EUR

Kavel van ca. 120 ansichtkaarten Nederland met diverse fantasievoorstellingen 1e helft 20e eeuw Cond.: R-G

8 Albums Atelier Edition
Startprijs 150 EUR

Acht delen philatelie Duitse atelier edition 2001 t/m 2008 met diverse Duitse postzegels met thema's en bijzondere gelimiteerde stempels 32x29x8cm. (per boek) Cond.: G

Allbum Enschede, 60 kaarten
Resultaat: 70 EUR

Album met 60 oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 33x27x3cm. Cond.: R-G