Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Krist. bowlpot, zilv. lepel
Resultaat: 85 EUR

Kristallen geëtste bowlpot op onderschotel met Hollands zilveren bowllepel met gecontourneerde en handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur eind 1800, MT: Kalberg Den Bosch, ca. 47gr. L.: 26cm. Cond.: ...

Kristallen kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Grote zware Villeroy & Boch kristallen 3-lichts kaarskandelaar ca. 1980 in goede staat 42x34x12cm.

8 Glazen
Resultaat: 500 EUR

Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.

Kristalpot + lepel
Startprijs 100 EUR

Zeer grote oude kristallen geslepen bowlpot met originele geslepen lepel ca. 1930 in goede staat 49xø27cm.

Baccarat Diva vaas 50cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Baccarat kristallen vaas, model Diva in zeer goede staat (aankoopprijs: € 3.900,-) 49x25x11cm.

Loetz schaaltje
Resultaat: 95 EUR

Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.

Glazen Jugendstil vaas
Startprijs 95 EUR

Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.

Seguso kandelaar
Startprijs 450 EUR

Venetiaanse mondgeblazen kandelaar (Seguso) ca. 1900 met decor van goud, flora en Romeinse (naakte) figuren. In zeer goede staat (losse lekranden) 37x33x17cm.

2 Druppelkaraffen
Resultaat: 80 EUR

Twee zware kristallen geslepen druppelkaraffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø18cm.

Gembercoupe + azijnstel
Resultaat: 85 EUR

Twee delen 19e eeuws kristal: 1x 6-delig azijnstel en 1x grote gembercoupe 23-30cm. Cond.: G

Biedermeier kristallen set
Resultaat: 75 EUR

Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.

Bowlpot + 5 glazen
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G

Kristallen mand
Startprijs 70 EUR

Grote zware kristallen geslepen fruitmand 2e helft 20e eeuw in goede staat 36x37x29cm.

2 Russische glazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.

2 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Twee delen ruit- en waaierkristal ca. 1910: 1x rozensteker en 1x karaf 15-18cm. Cond.: G

6 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw

2 Kristallen bierkruiken
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Twee zware kristallen likeurkaraffen: 1x FC. Twente 1965 gegraveerd en 1x met wild in natuur graveringen 16-17cm. Cond.: G

2 Kristallen schenkkannen
Startprijs 50 EUR

Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.

Wijnkoeler
Startprijs 25 EUR

Geslepen kristallen wijnkoeler met ronde oren 18x18cm.

6 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 6 delen oud glaswerk o.a: 1 stel glasfusing vazen ca. 1930, 1x geschulpte vaas (rood/blauw/geel) Fusing, 1x kraagvaas ca. 1980, 1x gele vaas ca. 2000, 23-36cm. Cond.: G

9 Roemers
Startprijs 80 EUR

Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek ruit/waaierkristal 19e eeuw: 1x marmelade dekselpotje 13xø10cm. en 1x rozensteker (2-delig) 13xø14,5cm. Minimale chip mogelijk

Divers waaierkristal (21x)
Startprijs 40 EUR

Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G

Jugendstil glazen schaaltje
Startprijs 130 EUR

Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.

Pronk wijnglas
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Duits roemer glas (wijnglas) met spreuk "Des Lebens Sonneschein oft Trinken, Lieben, Fröhlich Sein", paar chips bij voet 25xø13cm. Cond.: G

Karaf met 2 glazen
Resultaat: 100 EUR

Drie delen glas ca. 1900: 1x bewerkte glazen karaf met beschildering , 2x glazen beker met beschildering, Bohemen 12-27cm. Cond.: G

9 Delen kristal/glas
Resultaat: 30 EUR

Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...

5 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafled Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

Kristallen koekdoos
Startprijs 25 EUR

Fraaie geslepen kristallen koekdoos met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, gemerkt in onderhoek aan de onderkant "Galway" 18x11x7cm.

2 Glas in lood vensters
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G

2 Kerstborden
Startprijs 40 EUR

Twee grote Rosenthal glazen kerst-sierborden "StudioLine Björn Wiinblad" 29x29cm. Cond.: G

Glazen coupe met deksel
Resultaat: 30 EUR

Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.

Glazen buste
Startprijs 120 EUR

Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G

3 Miniatuur wijnkaraffen
Startprijs 40 EUR

Drie miniatuur likeurkaraffen 20e eeuw (1 chip) 16-17cm. Cond.: G

Ruitkristallen glazen
Startprijs 40 EUR

Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G

2 Karaffen
Resultaat: 25 EUR

Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem

Kristallen glazen
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G

2 Boheemse vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G

Glazen schenkkan
Startprijs 90 EUR

Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G

3 Kristalhangers in bakje
Startprijs 40 EUR

Drie grote geslepen kristallen hangers van een kroonluchter 19cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud facetgeslepen kristal: 2x vaas en 1x bonbonniere 20e eeuw 18-27cm.

2 Groene wijnglazen
Resultaat: 25 EUR

Twee groene wijnglazen ca. 1900, H.: 12,5cm.

7 Delen kristal
Startprijs 40 EUR

Zeven delen kristal: 4x ruitkristallen fruitschaaltjes, 2x geslepen schalen, 1x Rosenthal karaf 11-30cm. Cond.: G

4 Karaffen
Startprijs 50 EUR

Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G

lot kristal
Startprijs 50 EUR

Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse kristallen glazen 919x) en 1 vaas, facetgeslepen en Boheems. 16-23cm. Cond.: G

Jaarstuk 2000, Colombine
Resultaat: 100 EUR

Swarovski kristallen jaarstuk "Colombine": Tweede jaarstuk in de serie maskerade uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel masker ...

Jaarstuk 2001, harlekijn
Resultaat: 110 EUR

Swarovski kristallen jaarstuk 2001 "Harlekijn": Derde jaarstuk in de serie maskerade. Uitgevoerd in helder kristal. Zijn gezicht is gematteerd waarop een zwart masker is geplaatst. In zijn rechterhand...

2 Swarovski draken
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Swarovski kristallen draken: 1x jaarstuk 1997 met rode ogen op lossen sokkel en 1x "Fables en Tales" met losse bol. Cond.: G

Pierrot
Resultaat: 50 EUR

Zwarovski kristallen Pierrot "Masquerade" 1999: Uitgevoerd in helder kristal. Zijn linkerbeen staat op een voet van mat kristal. Op zijn jas zitten drie knopen in de kleuren rood, geel en groen. Op zi...

Swarovski, Bald Eagle
Resultaat: 45 EUR

Swarovski kristallen "Bald Eagle" (248003) in goede staat, ca. 12,5cm.

Swarovski, Reiger
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen zilverreiger (Silver Heron) "uitgave 1998" met amberkleurige snavel en heeft zwarte veren bovenop zijn kop, de rest van deze reiger is van helder kristal. 14cm. Cond.: G

Swarovski, Rendier + slee
Resultaat: 70 EUR

Swarovksi kristallen rendier (ontwerper A. Hirzinger) (8,4cm.) met slede. Cond.: G

Swarovski, 2 boten
Resultaat: 60 EUR

Twee delen oud Swarovski kristal: 1x driemaster (jaarstuk) 9x11x3cm. en 1x plezier-zeilboot. Beide gemerkt en in goede staat

Swarovski, Leeuw
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen leeuw, jaarstuk 1995, ontwerper Adi Stocker, het puntje van de staart is gematteerd 12,7cm. Cond.: G

Swarovski, Giraffe
Resultaat: 70 EUR

Swarovski kristallen baby-giraffe "uitgave 1999" (13,9cm.), ontwerper Michael Stamey. Uitgevoerd in helder kristal, gematteerde hoorns en met zwarte ogen. Cond.: G

Swarovski, 2 panters
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 2 Swarovski kristallen luipaarden: 1x zittende luipaard (uitgave 1994), 10,2cm. en 1x lopend luipaard uitgevoerd in helder kristal. Beide in goede conditie.

Swarovski, toekan + papegaaien
Resultaat: 95 EUR

Twee delen Swarovski kristal: 1x toekan (uitgave 1999), uitgevoerd in helder kristal en zit op een tak van gematteerd kristal. De snavel is van Fire-Opal. Ogen zijn van Jet kristal (7,8x6,3cm.) en 1x ...

Swarovski, Crystal planet
Resultaat: 60 EUR

Zwarovski kristallen "Crystal Planet" 2000: Op de crystal planet staat een vredesduifje met een metalen lauwertakje. Het geheel staat op een aluminiumkleurig display H.: 11cm. Cond.: G

Ei + dekseldoosje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen kristal: 1x dekseldoosje (7xø7cm.) met gematteerd deksel, bekroond met helder kristallen bloem met blauwe gloed (Swarovski?) en 1x Swarovski kristallen ei in houder (6xø3cm.). Ei kan geopen...

4 Delen Swarovski, vissen
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Swarovski: 1x helder kristallen dolfijn, 1x helder kristallen zeepaardje (uitgave 1993) op mat kristallen voet (8cm.), 1x 3 helder kristallen tropische visje op mat kristallen koraal (uitga...

3 Swarovski dieren
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Swarovski kristal: 1x kristallen eekhoorn, 1x kristallen vos en 1x kristallen baby aapje. Cond.: G

4 Delen Swarovski
Resultaat: 35 EUR

4 Delen Swarovski: 1x geheel gefacetteerde kristallen vlinder (uitgave 1994) met metalen voelsprieten. Het blad is gematteerd, 5,8x4,8cm., 2x kristallen vlinders met goudkleurige sprieten (uitgave 19...

5 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...

5 Delen Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen Swarovski: 1x uil van helder kristal, ogen deels gematteerd, 1x staande poedel (uitgave 1992) 5,7cm., 1x pinguin (uitgave 1996) op ijsschots met matte poten en zwarte kop en vleugels 3,5cm....

19 Delen Swarovski
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 19 kleine kristallen Swarovski beeldjes o.a: kogelvis, schildpadjes, zittende poedel, 2x os, kikker, zwaan, hondje etc. Allen in goede staat.

Ca. 30 delen "Cystal Memories"
Resultaat: 100 EUR

Erg mooi kavel Swarovski met ca. 30 delen uit de serie "Crystal Memories" o.a: bootje, kinderwagen, platenspeler, saxofoon, viool, boek, gitaar, kan en vele andere delen. Allen in goede conditie.

3 Karaffen, gekleurd
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G

2 Glazen schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.

Groene vaas + schaal
Startprijs 60 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G

Karaf, duif
Startprijs 50 EUR

Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

2 Delen oud glas
Startprijs 30 EUR

Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G

6 Delen modern glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...

3 Boheemse vazen
Startprijs 50 EUR

Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...

2 Vazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met beschildering van landschapsdecors met takken in goede staat 30xø9cm.

3 Glazen, Römer
Startprijs 45 EUR

Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.

Glazen schaal, oranje
Resultaat: 55 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

Glas-in-Lood Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R

6 Kristallen karaffen
Startprijs 40 EUR

Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G

Grote bokaal + glas
Startprijs 35 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

Karaf + 6 glazen
Startprijs 25 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip en een karaf 15-37cm. Cond.: G

3 Delen Boheems kristal
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G

2 Oude glazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.

2 Delen glas ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...

Kristallen Bowl-set
Resultaat: 20 EUR

Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G

3 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G

Kavel glas
Startprijs 20 EUR

Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G

2 Delen Versace
Startprijs 20 EUR

Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G

Kristallen V&B vaas
Startprijs 20 EUR

Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.

3 Delen glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 2x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G

4 Glazen figuren
Resultaat: 35 EUR

Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G