Twee antieke ivoren krokodillen (1x pootje weg, 1x staart gerestaureerd) 22-23cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.
Vier delen antieke ivoren tabakspijpjes: 3x voor sigaret en 1x tabakspijp in goede staat 9-23cm.
Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie op gesneden houten plaquette in goede originele staat 25cm.
Grote antieke briefopener met houten hoofd en ivoren lemmet 40cm. Cond.: G
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Christie en INRI. In goede originele staat 46cm.
Ivoren corpus Christie 17e-18e eeuw in goede staat 20x20x2cm.
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Twee antieke Chinese bewerkte cups, gemaakt van hoorn met decor van vleermuis en bloesemtak ca. 1900, tevens decor van figuren in landschap 7x13x10cm. en 5,5x15x12cm. Cond.: G
Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.