Prachtige Duitse antieke eikenhouten gestoken Grunderzeit buffetkast ca. 1880 met druivenrankendecor, snecken, platte zuilen en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 230x148x77cm.
Zes moderne gestofferde stoelen in goede staat 21e eeuw 100x40x60cm. Cond.: G