Hollands eikenhouten 18e-19e eeuwse vlastafel 9zonder kam) 75x70x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken wandconsole-tafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x79x36cm.
Petit Point stoel ca. 1800, Louis Seize houtgepind. Bevat goede stoffering met rozendecor (beschildering lichte beschadigingen) 92x60x60cm. Cond.: G
Eikenhouten hoek-vitrinekast ca. 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 203x100x60cm.
Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R
Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten Biedermeier 4-spant tafel ca. 1860 (spinnekop) in goede staat 74x77x90cm.
Zeldzame eikenhouten dolfijntafel ca. 1880 (Historisme) met leeuwenkoppen, dolfijn etc. (gesneden) 77x95x62cm. Cond.: G
Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G
Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.
Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.
Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Notenhouten 18e eeuwse baroktafel met flespoten, onderlinge verbinding en geschulpt blad in goede staat 66x115x64cm. Cond.: G
Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M
Oude Deense eethoek (M.M. Moreddi) met uittrektafel (76xø120cm. en 76x120x150cm. uitgetrokken) en 4 stoelen (80x50x50cm.) van tropisch hout ca. 1960 in goede originele staat.
Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G